Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van-e valami bio növekedés...

Van-e valami bio növekedés serkentő szer, amitől gyorsan meg lehet nőni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és elég alacsony...legalább 175, 180 cm szeretnék lenni...ha valaki ismer ilyet, és tapasztalata is van a szerrel, akkor kérem írja le! Köszönöm! :)
2011. aug. 3. 11:54
 1/8 anonim válasza:
Én így tudom, hogy létezik valami hormonkezelés, bár előtte alapon kivizsgálnak, meg nagyon megkell gonodlni.
2011. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bio?

:))))))))))))))

2011. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De vlmi kapszula, vagy olyan vitamin, ami kárt nem okoz...én a szójalecitynt szedtem, de nőni nem nőttem.
2011. aug. 3. 12:17
 4/8 A kérdező kommentje:
bio helyett vitamin... XD elírtam
2011. aug. 3. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
D-vitamin meg Ca-tabletta :),De a növekedést nem igazán lehet befolyásolni,mert a szüleidtől öröklöd a génjeit.A hormonos kezelést meg csak az kapja,akinek beteg a hipofízise
2011. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez most full ugyan az mint a nőknél... ők se tudnak semmit tenni, hogy nagyobb legyenek a mellei... esetleg kés alá fekszenek... :D
2011. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bio? hát neked nem mondták soha a szüleid mi a titok? hát ki kell állni az esőre. sok szerencsét!
2011. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
messinek is ilyen kezelése volt
2011. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!