Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért szurkál vajon a szívem?

Miért szurkál vajon a szívem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


29 éves fiatalember(nek mondható) vagyok. Egészségesnek mondhatom magam, nem szedek vérnyomáscsökkentő, vagy szívproblémákra gyógyszert. Egyedül az allergia és az asztma miatt szedek nyaranta Aerius-t és Miflonide 200mg-ot. Ez utóbbit már évekkel ezelőtt is "leírta" előttem az orvos, mondván kikészíti a gyomromat, de amikor mondtam, h ajánljon mást (ha már orvos), akkor azt mondta, h jó ez... Most is amikor voltam, h ajánlást írjon a háziorvos számára, az asszisztens csak annyit mormogott az orra alatt, h "kinyírja a szívét". :( Nem tartom magam hipochondernek, de szinte napi rendszerességgel szurkál mostanában a szívem. Nem úgy, h majd beledöglök, de azért érzem, h nem jó. :( Sportolok hatéves koromtól (úszás, de ma már kevésbé rendszeresen), munkám annyira nem stresszes, bár itt is vannak húzósabb napok. Nem mondanám kövérnek magam, sőt kifejezetten vékony és magas vagyok. Egyesek szerint azért szurkál, mert szerelmes vagyok. Nos, jelen pillanatban nem "dobog senkiért", mégis fáj. :(


2011. aug. 1. 07:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ja, a tejről ki ezt mond, ki azt.


Hát, van, h napokig nem is szedem, télen pedig egyáltalán...lehet pár év múlva elhagyhatom majd őket, de eddig minden tavasszal újra kezdődött. :(

2011. aug. 2. 08:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el!Én ezért hagytam abba.

[link]

2011. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!