Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szúrkál a szívem?

Miért szúrkál a szívem?

Figyelt kérdés

Tegnap is éreztem valamit, meg ma is, a gyomrom fáj ég, már egy ideje, hétfőn terveztem az orvost.Most viszont a szívem, legalábbis a szegycsont alatt, mikor dobbant a szívem jobban beleszúrt, nem volt azért akkora hogy ne bírjak mozdulni de szurkált, vettem be Algopyrint most már nem fáj.Nagyon félek:(

Kb 2,5 doboz cigarettát füstöltem el az utóbbi hónapokban(napi 1-2 szál), tegnap sem cigiztem meg ma sem(nem leszokás, csak nem mindíg kívánom), remélem nem attól van, mert szeretem a koporsószeget, sokat szoktam ülni, elképesztően sokat, és össze vissza eszek, remélem nincs nagy baj...

Szerintetek?


2010. febr. 7. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

" sokat szoktam ülni, elképesztően sokat, és össze vissza eszek, remélem nincs nagy baj..."

Hát ez pont elég baj...,többet kéne mozogni,sportolni,egészségessen kajálni,és a koporsószeget végleg abbahagyni!!

2010. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valszeg a gyomrod miatt fáj, olvass utána, a gyomorfájdalom felhatolhat a szív környékére is... Ne idegeskedj, inkább mozogj egy kicsit, a sok üléstől is lehet.
2010. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, már lassan előveszem a "mozgást" sajnos tényleg keveset mozgok, szégyenlem is, de csak most télen rohadtam be a szobába, nyáron bicajoztam mint állat, remélem nincs nagy baj és tényleg csak a gyomrom, vagy a kevés mozgás miatt volt ez...
2010. febr. 7. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek refluxra utaló jelek.
2010. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én is hasonló cipőben járok mint Te, a dohányzást leszámítva :S
2010. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!