Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fitymaszukuletem van attol...

Ha fitymaszukuletem van attol meg birok sexelni?

Figyelt kérdés
es milyen mellekhatasai vannak sexbe es magam nem birom kitagitani?
2011. jún. 7. 22:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
csak kerdem, kerem rendessen valaszoljatok
2011. jún. 7. 22:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól még lehet szexelni, de próbálkozni kell megszabadulni a szűkülettől. Nem higiénikus
2011. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet,h egyenlőre nem okoz panaszokat, de a későbbiekben fog! És elég súlyos következményei vannak,lesznek, szóval ténylg jobban tennéd, ha megnézetnéd egy orvossal. Ha enyhébb, akkor lehet,h otthon is kezelhető, de ha csak későn mész dokihoz, elkerülhetetlen lesz a műtét. Szóval minél hamarabb!!!
2011. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is f.szűkületem volt, de olyan sokszor vertem hogy mindig feljebb tudtam húzni a bőrt és már nincs szűkületem. Jó maszturbálást!! :D
2011. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Függ a szűkület mértékétől.Ha nagyon nem tudod hátrahúzni,akkor nem fog menni a szex,mert úgy fog fájni,mintha széttépnék.És valóban be is repedhet,el is szakadhat.Meg kéne mutatni egy urológusnak.Ez nem azt jelenti,hogy azonnal metélni kell.Vannak kenőcsök,meg más eljárás is,de csak orvos segíthet.Mutasd meg,nem kötelez semmire.
2011. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
van a farkam hegye es annak a vegeig le birom huzni de nagyon nehezen. tenyleg igaz a maszturbala dolog, hogy elmulta fitymaszukulet. Kossz a valaszokat
2011. jún. 8. 14:29
 7/11 A kérdező kommentje:
ha felall csak akkor birom nehezen felhuzni. mit probaljak ki hogy elmujjjon a maszturbalason kivul
2011. jún. 8. 14:31
 8/11 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok
2011. jún. 8. 14:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Előszöris talán helyesen fogalmazzunk: Nem "sexbe, sexelni", hanem "szexben, szexelni". XD A fitymaszűkület meg szerintem nem betegség, hisz nincs is rá gyógyszer, csak beavatkozás, ergo magától meggyógyulni sem tud, valamit tenni kell ezért. :)


A helyedben megnézném az alábbi linket, ahol ugyancsak vannak további linkek, hasznos hozzászólások messzebb menve pedig megoldások is a témában.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Nézd meg! ;)

2011. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
meleg vízes fürdés közben lassan,óvatosan húzogasd hátra minden nap párszor a fitymád,de nem erőszakossan és minden nap szépen lazulnia kell a bőrnek,csináld szorgalmasan,ha pár hét alatt nem javulna,akkor beutaló nélkül,egyedül is fel tudsz keresni urológust aki megtudja nézni és kenőcsőt is írhat fel rá,vagy műtétet ajánlhat fel,a z-plasztika az még elmegy 2 oldalt apró bemetszéssel lazítnaka a bőrőn.De ha kürölmetlést javasolnak akkor kérj más lehetőséget abba nem menj bele.
2011. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!