Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a peniszem mikor fel all a...

Ha a peniszem mikor fel all a bor fedi a makkot fitymaszukuletem van?

Figyelt kérdés
Mar regebb egyaltalan nem tudtam hatrahuzni a peniszem , de voltam urologusnal es o hatrahuzta a bort es azota en is hatratudom. Egyebkent az orvos azt mondta,hogy nincs fitymaszukuletem.(allitolag en nem huztam jol addig a fitymamat,mert nem teljesen az elejetol huztam) De amikor fel all akkor a bor fedi a makkomat.Probaljam meg hatrahuzni? Ha faj egy kicsit mikor probalom huzzam tovabb vagy ne? A fitymam vegen van egy osszecsucsorodo bolytszeruség ez normalis? Es a peniszem hatan van egy piros csik.Ez normalis? (Arra gyanakszom ,hogy rovid fek, de azt hiszem ,hogy azt az urologus is eszrevette volna) 15/F es bocs ,h nm irtam ekezetekkel
2010. jan. 13. 20:12
 1/8 Tutujka ***** válasza:

A hosszú fityma nem ugyan az, mint a fitymaszűkület.

Neked hosszú a fitymád, de ha fájdalom nélkül hátra tudod húzni, akkor nincs szűkület.

Ha viszont kellemetlen és fájdalommal is jár, irány a doki.

Nem fog kinevetni, millió ilyen dologgal szembesült már, nem kell szégyenkezni.

2010. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Édesanyám 70 éves és azt kérdezi,mi az a makk??:)) De mi az az összecsücsörödött bojtszerűség? Bocsi de neked a farkincáddal nincs semmi probléma.
2010. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tutujka ***** válasza:

A péniszed hátán lévő piros csík normális, minden férfinak van olyanja.

Hogy rövid e a féked?

Azt úgy tudod a legegyszerűbben megnézni, hogy hátrahúzod a bőrt, ha a makkod egy időben a bőr hátrahúzásával elkezd "lehajolni" akkor bizony rövid a féked.

Erőltetni semmiképp ne erőltesd, ne kínozd magad, keress fel egy másik urológust.

2010. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor azt mondjatok ,hogy probaljam meg erosebben hatrahuzni a fitymam merev allapotban?
2010. jan. 13. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:

ha egyzser már az orvos azt mondta nincs fitymaszűkületed, akkor nincs


a makk pereme alá kell húznod a fitymádat, tovább nem

2010. jan. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tutujka ***** válasza:

Ha már erősebben akarod hátrahúzni akkor ott baj van.

Annak könnyedén kell hátracsúsznia, nem pedig erőltetve.

2010. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen
2010. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó: baromság
2010. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!