Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 évesen még nem tudom...

13 évesen még nem tudom kiverni és nem nőtt meg annyira, ez baj?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, még nem nőtt meg annyira a péniszem és nem tudom kiverni, legalább is csak vizelet jön. Nem tudom, hogy a többiek csak hazudnak vagy tényleg igaz, de ők már szokták verni, nekem viszont még nem megy. Mikor kezd továbbnőni, mert kezd zavarni :(
2011. jún. 2. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül!


Éretlen vagy még, azért nem megy.

A többiekkel meg nem kell foglalkozni vagy mondd nekik, hogy már te is kiverted.

Ha ennyire fontos ...

2011. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nemsokára neked is megy. Már nem kell sokat várnod.
2011. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, elég hülyén fogalmaztam meg, de kényes az ügy. Amúgy tegnap lettem 13. Most is próbáltam, nagyon jó érzés és merevedés is jött, de sperma még nem, csak vizelet.
2011. jún. 2. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én 12 évesen kezdtem, szóval nem hiszem, h hazudnak, de Ti komolyan erről beszélgettek a suliban?
2011. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Há méé? Miről beszéljenek?
2011. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük csak. Maszturbálni bármikor tudsz, ahhoz nem kell spermatermelés. Orgazmusod is lehet, akár már kis korodban is. Ergo tehát a fütyiddel játszol, akkor orgazmusod is van egy idő múlva, ahogy írod is. Ha orgazmusnál jön vmiféle váladék, akkor ez nem lehet vizelet, ugyanis olyankor a hugycső a hólyag felé elzáródik. Ami jön az valszeg az ondóhólyag és a prosztatád váladéka. Ha még kevéske, és átlátszó, azt jelenti, hogy még bőven a serdülő kor elején vagy. Egyébként ez a legjobb időszak, most még nem kell takarítanod :D és a fiúk többsége az első ejakulációt maszturbálással éri el, nem éjszakai "nedves álommal" anno, én sem bírtam addig ki, és javában recskáztam már akkor is, amikor még nem jött semmi
2011. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj,nézd ha felállt és jó érzés is volt,akkor igen is ki tudtad verni,tudsz maszturbálni,csak még nincs spermád.A legtöbb fiú mielőtt lenne spermája már akkor maszturbál.De a spermád legkésőbb 16 éves korodra kell hogy legyen,ha akkor sem,akkor kell dokihoz menni,addig ez normális.


Igen eltérő módon tudnak fejlődnia fiúk,van aki 14 évesen is még csupaszka és kicsi van neki,meg alacsony,olyan mint egy 11 éves kisgyerek,míg a más meg magas,fejlett.Általában viszont a kamaszkor elején amikor elkezdenek nyúlni,szőrősődni akkor nő egy kicsit a péniszük olyan 11- 13 cm körülire állva,ez az átlag és jelentősebb mértékben meg 15-17 éves kor között.


Megkérdezhetem milyen magas vagy,szőrősődsz,mekkora van?


Azt sem kell elhinni amit a többiek mondanak nálunk is volt még 8.-ban is olyan alacsony gyerek,aki csak ballagásokor kezdett még szőrősődni is,azt is alíg és tök mütyör volt neki,a boxerban semmi nem látszot és ő is azt mondta amit a többiek,kamzuott ugyanúgy milyen nagy van,meg szőrős stb.Aztán a fele sem volt igaz a többségünknél,mi is nyomtunk hogy 18 cm érted alíg 13-14 évesen.Aztán valakinek ennyi idősen alíg 8 cm dákója van.


Nézd lehet van spemájuk,de nem mindenkinek van szerintem.Nem kell parázni,későnérő vagy,neked később lesz.Ha meg feláll és élvezed is akkor az meg jó.De lehet a pisi szerű kis mennyiségű cucc valójában előváladék.

2011. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13 évesen egyáltalán nem baj, ráérsz még. Am ha esetleg van még kérdésed, ami kellemetlen számodra, privátban szívesen válaszolok.
2011. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!