Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja csináltam pár felülést...

3 napja csináltam pár felülést. Még mindig fáj a hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni edzeni, ezért vettem egy Haspadot. 4 napja csináltam 10 felülést rajta, gondoltam nem kezdem túl sokkal, mert ár éve már nem csináltam hasonlót. Következő nap csináltam még 10et, de gondoltam hagy ez kevés lessz, ezért egy kis pihenő után még 30-at megcsináltam. Másnap egésznap fájt a hasm, gondoltam ez izomláz. De rákövetkező nap is fájt, modom még ez is az lessz, hallottam már 2 npos izomlázról. De ez már a 3. nap és még mindig fáj.

Ez normális? Amúgy ilyen tompa, kibírható, de folymatos fájdalom.

Köszi a válszt előre is!


2009. márc. 12. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális.De inább menj le edzőterembe..ammeg nekem is volt már ilyen
2009. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem szerintem nem normális. Nagyon el kell lenni puhulnia azoknak az izmoknak, ha 40 db-tól több napig fájnak.
2009. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
csak izomlázad van.. ha végeztél a felülésekkel hasra fordulsz és kinyomod magad a kezeddel hogy feszüljön a hasad és utána már nem is fog fájni a felülések után én is ezt csinálom:)
2009. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én nő létemre rendszeresen járok edzeni edzőterembe. Még a rendszeresség ellenére is minden edzés után van izomlázam, gyakran 3-4 napig is tart. Ez nem betegség. Én ilyenkor azt gondolom, jól edzettem.
2009. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. márc. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!