Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor lesz magömlésem?

Mikor lesz magömlésem?

Figyelt kérdés
14/F már egy ideje matyizok de eddig még semmi nem jött ki. Ez baj? A veleme egykorú osztálytársaim aztmondják kijött de nekem semmi!
2011. máj. 14. 14:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond, egyszerűen később érő típus vagy. :) Ha 16 éves korodig sem történik meg, akkor menj orvoshoz, de szerintem idő kérdése és jönni fog az "áradat". :) Én ugyan lány vagyok, de egészségügyi középsulit végeztem, ott mondta az anatómiatanár, hogy a fiúk amúgy is később érnek, mint a lányok.


Nem írtad, hogy szőrösödsz-e már, mélyül-e a hangod, ha ezek megvannak, nemsokára lesz magömlésed is. :)


26/L

2011. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A fenti komentre ezt irom:

Nekem szörös már ott..

De a honalyamnál nem ha matyizok akkor jön..

Akkor ez hogy is van?

2011. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

14:50 vagyok.


Előzőnek: nem biztos, hogy minden testrészed egységesen, azonos időben szőrösödik. Általában a hónaljban később szokott nőni, mint a pénisz körül, persze ez is egyénfüggő!

Majd ott is lesz szőr, ne aggódj!


26/L

2011. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!