Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13éves vagyok és mikor lesz...

13éves vagyok és mikor lesz magömlésem az mien?

Figyelt kérdés

Már töbször is maszturbáltam de nem (várom)


Csak értelmes váloszakat várok!


2010. febr. 2. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mikor lesz magömlésed, de az olyan, hogy kijön ilyen fehér trutyi a nemi szervedből, amikor elélvezel
2010. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Hogy írhatsz ilyet, hogy csak értelmes válaszokat vársz, ha egyszer a kérdésed sem értelmes?


Fogalmazd át, pl így:


13 éves vagyok. Mikor lesz magömlésem, és ha lesz, az miLYen?


Egyébként inkább a tanulással foglalkoznál pici gyerek létedre. Annyira rossz látni, hogy gyerekek ilyenekkel foglalkoznak, ami nem nekik való.

2010. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem úgy értette, hogy ne ilyen kioktató fellengzős hülyék válaszoljanak, mint Te!
2010. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Baszus mert te nem ienel foglalkoztál ienel ?
2010. febr. 2. 13:28
 5/12 A kérdező kommentje:
KB.
2010. febr. 2. 13:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Mért ne én úgy tudom hogy az emernek ienkor történrk változások az ember ienel foglalkozik amm nem tudom hány éves vagy de tégen mi érdekel?Hát szerintem nem a munka!!!!
2010. febr. 2. 13:31
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Kár a fiatalokért. Manapság a taknyosok osztják az idősebbeket? Kisfiam, több tiszteletet.
2010. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó bocs de most mégis mért kell leosztania kérdeztem valamit és arra választ várok nem kioktatást!!
2010. febr. 2. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Ezen az oldalon bárki leoszthat bárkit, anonim oldal, senkit nem érdekel se a nemed, se az életkorod! Ha hülyeségeket írkálsz, ok nélkül köcsögségeket írkálsz, nem is a kérdésre válaszolsz, akkor felőlem 50 éves is lehetsz, itt nem az számít!!
2010. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

13:39! A Kérdező tudott normális lenni, te ugyan miért nem? A szüleidnek egy időben elhelyezett nyakast kellene adniuk, mert egészen egyszerűen neveletlen vagy, és szégyent hozol így rájuk.


Kérdező, mivel látom, hogy tudsz normális is lenni, elmondom, hogy meg fogsz érni hamarosan, és akkor lesz neked is magömlésed. De nem kell ezzel foglalkoznod. Minden fiú életében ez máskor jön el, de kb ez az a kor, amikor már várhatod. Leginkább a reggeli spontán magömlés keretében fogod észrevenni, egyéb dolgot (önkielégítés) ne csinálj.

2010. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!