Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szopástól el lehet kapni vmi...

Szopástól el lehet kapni vmi betegséget? (fiú-fiú)

Figyelt kérdés

A kérdésemben fiú-fiú szexel kapcsolatos dolgokra kérdezek rá, szal akinek ez ellenkezik az erkölcseivel, az ne olvassa tovább légyszi, mindkettőnknek jobb lesz :D Köszi!


Szal 17 éves biszex fiú vagyok, és az elmúlt néhány hónapban jópár fiúval együtt voltam, meg remélem leszek is XD És azt szeretném kérdezni h elkaphatok vmilyen betegséget (most nem csak a HIVre gondolok) attól ha leszopom? És ha lenyelem neki? És ha ő szop le (bár ilyen ritkábban van)? Ezek mennyire veszélyesek? És hogy lehetne csökkenteni a veszélyét annak h elkapjak vmit ilyen alap dolgokon kívül h ápolatlan sráccal nem jövök össze meg ilyenek? Köszi!

17/F


2011. ápr. 18. 09:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Téma elején többen a lenyelést emlegették, ami valóban a kisebb gond, mert a gyomorsav sok mindent elpusztít, az a dolga (egyebek mellett). A sav szervezet egyik fontos védvonalát képezi a külső behatolók ellen.


De például egy nyálkahártya-sérülés a szájban, ahol a kórokozó közvetlen a véráramba kerül, ott a nagy gond.


Egyébként butaság fikázni a melegeket, az is csak egy születési hiba. Génhiba. Egyesek testi hibával születnek, mások ilyen hibával. A természet rossz vicce mindegyik, inkább sajnálatos.

2011. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Jó de én úgy tom ez h nyálkahártya-sérüléssel kapjon el vki vmit ez nagyon nagyon nagyon ritka. Olyan mint a HIVet elkapni csókolózással elvileg el lehet de még senki soha nem kapta el úgy...
2011. ápr. 24. 11:42
 33/36 A kérdező kommentje:

"A természet rossz vicce mindegyik, inkább sajnálatos."


Nagyon nem rossz vicc ez, próbáld ki 1x =D

2011. ápr. 24. 11:42
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nagyon-nagyon ritka,de ha te vagy az egy a millióból,akkor sokra nem mész a statisztikával.
2011. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

én nem a HIV-től félnék a helyedben, hanem a különböző hepatitisektől


tartós kapcsolat vagy gumi

2011. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
75%
Én is gumi nélkül szoptam.Soha nem kaptam el semmit.Mikor szűrésre mentem ,leültem.Szifiliszt kaptam.Ez a nyálkahártyán felszívódik,és se hittem,de valós.2 akkora injelciót kaptam,hogy alig bírtam járni.Egy szuri a másik egy hét múlva,jobb bal popsi.Rettenetesen fájt,Régebben 30 injekció volt/retardilin/amikor spóroltak a penicilinnel.Egy ismerős 30 napon át ment injekcióra még ügyeletben is .Tehát nem árt a védekezés.
2013. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!