Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szopástól el lehet kapni vmi...

Szopástól el lehet kapni vmi betegséget? (fiú-fiú)

Figyelt kérdés

A kérdésemben fiú-fiú szexel kapcsolatos dolgokra kérdezek rá, szal akinek ez ellenkezik az erkölcseivel, az ne olvassa tovább légyszi, mindkettőnknek jobb lesz :D Köszi!


Szal 17 éves biszex fiú vagyok, és az elmúlt néhány hónapban jópár fiúval együtt voltam, meg remélem leszek is XD És azt szeretném kérdezni h elkaphatok vmilyen betegséget (most nem csak a HIVre gondolok) attól ha leszopom? És ha lenyelem neki? És ha ő szop le (bár ilyen ritkábban van)? Ezek mennyire veszélyesek? És hogy lehetne csökkenteni a veszélyét annak h elkapjak vmit ilyen alap dolgokon kívül h ápolatlan sráccal nem jövök össze meg ilyenek? Köszi!

17/F


2011. ápr. 18. 09:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudod zárni

Tartós kapcsolattal, ahol egyikőtök sem kúr*gat félre

de előtte teszt, 1 hónapos ablakkal


így lehet

2011. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
pffff 1 hónapig kösz... am most nincs semmi bajom. Nemtom mit csinálok de ez így elég gáz kb. az ember nem is szexelhet ha biztosra akar menni :/
2011. ápr. 18. 21:31
 23/36 anonim ***** válasza:

Jánosban csinálnak 2 hetes ablakkal is, de az névre szól és fizetős (7k)


ha hiv+ leszel, akkor meg no szex, erre gondolj

2011. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
OMG...
2011. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Csak azért emeltem ki hátha mégis tud vki vmilyen módszert :/
2011. ápr. 22. 11:53
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
NINCS MÁS MÓDSZER! CSAK akkor lehetsz biztonságban, ha gumit használsz közben!! Nehéz felfogásod van, hallod-e....
2011. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
89%

Dehogyisnem, van más módszer is! TARTÓS KAPCSOLAT!

Basszus ti pasik olyanok vagytok mint a nyulak, össze-vissza b*sztok:P

2011. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Én szeretnék tartós kapcsit csak még nem találtam olyan fiút/lányt :P Addig meg... :P
2011. ápr. 22. 15:10
 29/36 anonim ***** válasza:
Igaz lány vagyok, de én gumiban szopom a barátom, masculánnal nem érzett semmit, de most az ízesített lifestyle-lal nagyon élvezi, próbáljátok ki Ti is, ha nem jön be, akkor van durex is, meg nézzetek körül. ;)
2011. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

14:31 te meg olvasni nem tudsz :D


"A kérdésemben fiú-fiú szexel kapcsolatos dolgokra kérdezek rá, szal akinek ez ellenkezik az erkölcseivel, az ne olvassa tovább légyszi, mindkettőnknek jobb lesz :D Köszi!"


Semmi közöd hozzá mit csinálok...

2011. ápr. 23. 14:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!