Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy kerdesem lenne a masztizas...

Egy kerdesem lenne a masztizasal kapcsolatban. Ciki?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit fura lesz de 13/f vagyok es 7cm!En ellege szarul erzem magam mert volt par haverom akik velem egyidosek es van hogy alacsonyabbak is es nekem nem jot se sperma es nem volt nagy is neki kb(12-14cm volt es jott neki)(persze nem magyok ferdehajlamu de ketten maszturbaltunk)Es eleg egonek talaltam magam.Kerlek rendes valaszokat adjatok s ne ojanokat hogy mijen ember vagy hogy ...
2011. febr. 23. 18:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Önérzete???

A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!Amugy csak gepen nem irok helyesen es tanujal meg olvasni ha mas kitudja!Amugy nem birom a magyar billenttyut.

Ő oktat ki engem???

Tanuljak meg olvasni???

He-he.

Majd mire megnő neki vagy 8-9cm-re majd akkor talán.(3-4 év.)

2011. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ne cikizétek már ki a helyesírás miatt,lehet nem is akart kioktatni.Én is néha ha a hibáim azonnal a szememre vetik támadok akaratlanul is,meg ha gyorsan akarok írni,vagy dühít valamilyen téma,vagy nagyon érdekel,akkor én felcserélem a betűket,meg van,hogy gyengébben ütöm le a billentyűt és kimarad egy pár betű.Lehet nála is ez van.


13 éves fiúnak!


Fog még nőni és lesz spermád is,csak később fogsz te érni,ezt sietettni nem tudod,de olyan 15 éves kor körül valakinek utána indul be a fejlődése igazán.De nem kell szarul érezned magad,csináld egyedül úgy nem lesz ciki.

2011. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!