Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy kerdesem lenne a masztizas...

Egy kerdesem lenne a masztizasal kapcsolatban. Ciki?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit fura lesz de 13/f vagyok es 7cm!En ellege szarul erzem magam mert volt par haverom akik velem egyidosek es van hogy alacsonyabbak is es nekem nem jot se sperma es nem volt nagy is neki kb(12-14cm volt es jott neki)(persze nem magyok ferdehajlamu de ketten maszturbaltunk)Es eleg egonek talaltam magam.Kerlek rendes valaszokat adjatok s ne ojanokat hogy mijen ember vagy hogy ...
2011. febr. 23. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Bocs, ez nem így műxik. Az alapelvárás az, hogy tanulj meg helyesen írni, és értelmesen fogalmazni, ahogyan az egy 13 éves, felnövőfélben lévő serdülő fiútól már igenis elvárható lenne. Én tudok olvasni, de a kcafitános sövzeteg mne tduom ollesivna. Te talán igen? Legközelebb, ha segítséget kérsz erre figyelj oda. És ezt nem azért írom, hogy cseszegesselek, hanem azért, hogy vedd már észre magad, mert te is csak egy vagy közülünk, és a buta felnőttet az emberek a későbbiekben kiközösítik. Gép ide vagy gép oda. erre számíts! Téma lezárva, pont.
2011. febr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

tanujal???

Magyarul nem tudsz írni?

2011. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

mindenki eltérő ütemben fejlődik,van akinek csak szőre,spermája is 14 éves kor utána,vagy még később lesz,valakinek meg már 12 évesen van.Ahogy a magasságban is nagy különbségek lehetnek.Nézd kicsi,és zavar,akkor inkább csak egyedül masztiz.De 16 éves korig kell spermának,szőrnek lennie és igazából a pénisz is ekkoriban kezd el lényegesen nőni.De azzal is számolni kell,hogy nem mindenkinek van nagy farka,valakinek kicsi,vagy kisebb van.De a kicsinél is egy a lényeg,játékos legyen.

De tök normális még.Milyen magas vagy?Csak spermád nincs?

2011. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
az írás miatt nem bántsátok már!Néha nekem se megy,főleg ha gyorsan akarom leírni mit gondolok.Ha meg annyira jó haverod valaki úgy fogad el,ahogy vagy és nem cikiz ki és neked sem kell szarul érezned magad,kicsit később érsz,de majd idővel utol éred a többieket te is.
2011. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

a grammernácik már csak ilyenek

ha másba nem, hát belekötnek a hejjesírásba

mert az nagyon fontos ám

2011. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nem fontos a helyesírás hanem ALAP.

szerintem.

Ha tudnál helyesen írni akkor te is megértenéd.

De neked hiába mondom......

2011. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Lehet kicsit fura lesz de 13/f vagyok és 7cm!"


én 13 évesen legalább 150cm voltam.

EZ KICSIT FURA.

2011. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha utolsó 13 évesen 150 cm voltál,akkor rendesen alul feljett voltál,én ezzel nem dicsekednék,nekem 5.-be megy majd a rokonom és már most nagyobb ennél.
2011. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"legalább"

nem emlékszem 18 éve volt.

most 183cm vagyok

2011. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy megnőttél,de az baromira alacsony,aki ilyen kicsi 13 évesen,mert nálunk mindenki 13 évesen 165-173 cm volt már,az csupasz tökű volt,és az gáz volt annó,meg most is az ha fejlettlenebb vagy a diákok között.Ezért ne cukkold a kissrácot.Így is az önérzete már alul van.
2011. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!