Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudok mások előtt/mellett/...

Nem tudok mások előtt/mellett/jelenléte mellett pisilni! Tanács?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves srác vagyok, és nem tudok pisilni mások előtt pl: suliba szünetbe! nem indul meg a vizelet! de ha nincs ott senki, és nyugodtan vagyok, akkor semmi gond! veletek is előfordult már? velem rendszeresen, és nagyon bosszant! valaki nem tud valami jó megoldást rá? évek óta fennt áll ez a "probléma" ha annak lehet egyáltalán nevezni
2011. jan. 23. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Ötletem nincs rá, szerintem nagyon alapvető gátlás, így nehéz leküzdeni.
2011. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Használd a fülkét. Nekem menne, csak simán nem szeretem mások mellett állva csinálni. Bemegyek a fülkébe, és a csészébe végzem el. Ennyi.
2011. jan. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de úgyse megy... sajnos ez az agynak a játéka (szerintem) és nem tudom felülírni
2011. jan. 24. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Rém kellemetlen én is ismerem.
2011. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de velem is hasonlóképpen van. Bemegyek a fülkébe, a másikban vmelyik osztálytárs csaj van és dumál hozzám miközben pisilnék, nekem meg úgy nem megy. Agyrém. De sztem ha magadban megy akkor nincs gáz.
2011. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt találtam a neten:


***************************


Janika: Akkor mi lehet a baj ha mások jelenlétében nem tudok vizelni???Vmi betegség v micsoda??Orvosolhato??



Kedves "Janika" jelige! Ez nem betegség. Ilyen az alkata, a természete. Szoktatással változtatható, esetleg pszichológus segítségével (nem gyógyszer

kérdése!). Üdvözlettel: Dr. Vágó Elemér


************


Azért jöttem be megnézni a válaszokat, mert nekem is van barátom, akinek pont ez a gondja. Ugyanakkor átérezni a helyzetet képtelen vagyok, hiszen nálam ellenkező előjellel működik a dolog. Ha kell, akkor bárhol, bármilyen körülmények között azonnal...

2011. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Lány vagyok! Én sem tudok! :S Utálom amikor bejönnek röhögni a lányok a wcbe közben pisilnék... :/
2011. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit durva dolgot mondok: ahhoz, hogy ezt a gátlásodat legyőzd, muszály picit exhibicionista legyél, nem túlzásba esve. Nekem is ugyanez volt a gondom, s azt a tanácsot kaptam, hogy gyakrabban fürödjek férfi dusolóban meztelenül, kicsit bátrabban legyek ruha nélkül, strandon ha merevedésem lesz, ne folytsam el, hanem nem büszkélkdeve, de próbáljak sétálgatni... S nekem ez bevált :D 2 hónapba telt asszem, de a végére élveztem is xD A válasz komoly, hajrá ;)
2011. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én amiota az eszemet tudom nem megy. Akár hogyan erölködök, vagy probálom magamat megnyugtatni, egyszerüen nem birok mások elött pisilni. Mások hangja hallatán. Idegen zajos helyeken. És az izgalomtol még fel is áll. Na ott kész -.- ovodás korom ota 14 éves koromig nem megy. Háát..várom a változást...
2013. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én akkor sem tudok,ha nincs bent senki.

Csak az otthonomban,de azt is csak akkor ha nincs a közelben senki.

2017. febr. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!