Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuva Ring hüvelygyűrű mellett...

Nuva Ring hüvelygyűrű mellett kisebb a hüvelyfertőzések jelenléte?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést arra alapozom,hogy nem a májban szívódik hanem helyileg hat. Akinek van bármilyen tapasztalata ezzel a fogamzásgátlási módszerrel kapcsolatban (bármi..használat,mellékhatások,előnyök,hátrányok) írjanak pls.
2010. aug. 1. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

elvileg pont nem, mert ugye felnyúlsz vele, tehát még egy ok arra, hogy legyen...

Én azt használom, nekem még eddig nem volt. Szerintem tök kényelmes megoldás (én utáltam azt figyelni, hogy minden nap bevettem-e időben a gyógyszert. Miután felraktam, egy kicsit még érzem, de hamar elmúlik.

Nekem igazából a libidócsökkenést nem mulasztotta el, de már nem is tudom hány fog.gátlón vagyok túl emiatt.

Ja, és a hajhullásom is megállt, úgy látszik az előző gyogyit nem bírtam.

2010. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt megkérdezhetem tőled,hogy neked előtte amikor tabit szedtél akkor voltak fertőzéses panaszaid vagy azzal sem volt?
2010. aug. 3. 21:46
 3/6 A kérdező kommentje:
illetve,hogy gyakran feljebb tolni esetlegesen? vagy egyszer hó elején felrakod aztán szevasz tavasz? egyre jobban kezdek félni a dologtól. már a fogamzástabin vagyok túl mert folyamatos gombás fertőzéseim lesznek tőle egy idő után. az alacsonyabb hormontartalom miatt azt mondta a dokim,h meg lehet próbálni mert lehet ennyi löket már elég ahhoz,hogy ne legyen bajom. de kicsit tartok attól,hogy esetlegesen "fel kell nyomkodnom" amikor elmegy a helyéről :(
2010. aug. 3. 21:48
 4/6 A kérdező kommentje:
ez kimaradt: második fogamzástabin vagyok túl (...)
2010. aug. 3. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem voltak gombás fertőzéseim, de az egyik pasimtól rendszeresen volt felfázásos betegségem, szerintem a pasitól volt, nem az akkori tablettától..


Én nem igazgatom, max néha zuhany közben "rákukkantok" helyén van-e, de nem igazán csúszkál :-) Azt szokták javasolni, hogy ha erőlködve kakiltál volna, akkor azért nézz rá idővel, mert attól elcsúszthat.

2010. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát amúgy megér :-)
2010. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!