Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a szivem?

Mitől fájhat a szivem?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron is vagy mikor fájt vagy 2 napig de elmúlt. Nem foglalkoztam vele. Most vasárnap óta fáj de most már nem annyira mint vasárnap, nem tudok aludni, nem is nagyon eszek. A súlyommal nincs baj (kb 180cm, 72kg). Nem volt vele soha semmi baj. Nem akarok orvoshoz menni. Szerintetek?

29/F


2011. jan. 18. 17:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy sokszor nagyon ideges vagyok. Lehet attól is?
2011. jan. 18. 17:16
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet stressztől is. Az orvost viszont ne hagyd ki, menj el, nehogy valamilyen szervi probléma legyen.
2011. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem szúrt mostanában nagyon sokat.Voltam vele orvosnál is,de nem talált semmit,az ekg is rendben volt.

Én valószinü ideg miatt érzem,de azért nézesd meg magad.

2011. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ha meg elmegyek és van valami akkor elküld mindenhova nekem meg attól van jobb dolgom is. Amúgy nekem nem szúr hanem olyan mintha szorulna vagy nem tudom.
2011. jan. 18. 19:13
 5/15 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha meg akarsz halni, akkor ez a tökéletes hozzáállás: Kifogásokat keresel, magyarázkodsz, ahelyett, hogy 1x és mindenkorra a végére járnál.



Akkor most felvilágosítanálak:

=======-========-========-========

!!! >:-O <<< NEKED NEM ATTÓL KÉNE FÉLNED HOGY AZ ORVOS ELKÜLD ILYEN MEG OLYAN VIZSGÁLATOKRA, HANEM ATTÓL, HOGY FELDOBOD A LÁBSZAGOST, ÉS AZ IBOLYÁKAT ALULRÓL FOGOD SZAGOLNI!!! >:-O


Éppen ezért, azonnal juttasd magad orvoshoz, mert ez nem játék! 29 éves vagy, bármi le7, ami a keringésedet akár egy perc alatt összeomlaszt6ja! (Pláne, ha már vasárnap óta tart,... ez egyre csak súlyosabb lesz, jobb nem! :-o

=======-========-========-========


A szúrás és a szorítás eddig ANGINA PECTORISra utal, ami a szívinfarktus kapuja. Sz'al ha meg akarsz halni, nem tartalak vissza, hacsak nem azt mondod, hogy "OKÉ, IGAZAD VAN, HÜLE VAGYOK!" és mihamarabb orvoshoz juttatod magad a te saját érdekedben!!!

Véletlenül nincsenek merevedési problémáid?



*****

Őket sikerült IDŐBEN megmenteni. Te MOST MÉG időben vagy. De vajon tégedet is sikerül???

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..



Fejezd be a kifogások keresését meg a belemagyarázásaidat, és HÚZZÁL BE A KÓRHÁZBA/AZ ÜGYELETRE, TESÓ! Vagy le7 utoljára beszéltünk... (és nem énmiattam...)

Üdv: EE

2011. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom csak szorít. De megint elmúlik
2011. jan. 19. 17:08
 7/15 anonim ***** válasza:

Meg megin szorít, meg megin elmúlik...


Az okos ember más hibájából tanul... a buta meg...

Így azonban nem tudni, pontosan hová vezet ez a kifogásokkal teli út, de ami vsz. legrosszabb esetben a halálod irányába... ezt bizton meg tudom jósolni.


Még mindig nem a kórházban vagy???

EE

2011. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát azért nem kéne ilyen durván fogalmazni!

Én is érzem szinte nap mint nap,hol itt hol ott,az ekg-m az orvos szerint gyönyörü,megvizsgált minden rendben,lelki ok miatt érzem,vagyis szinte beképzelem magamnak.

Szerintem a kérdezőnek is ez van,bár irtam én is neki hogy nézesse meg magát.

2011. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
NEm vagyok. És nem kifogásokat keresek. Csak van nekem attól jobb dolgom is mint h orvosnál üljek fél napot.
2011. jan. 19. 19:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bajod van,valószinü idegi alapon fáj,esetleg a reflux is okozhat ilyen tünetet.
2011. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!