Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat a szívem?

Miért fájhat a szívem?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta fáj a szívem.Tegnap szúrt ( mélyebb levegő vételnél erősebben), ma már nem szúr de fáj.Monoton fájdalom,ha nem veszek nagy levegőt akkor is fáj,főleg ha nem háton fekszek hanem az egyik oldalamon.Időközönként a kezem is fáj ( nem zsibbad ).A hétvégén részt vettem a '24 órás vetélkedő' című játékon,aminek az a lényege hogy 1 teljes napig nem lehet aludni és feladatokat kell megoldani.Én körülbelül 30 óráig nem aludtam,és ezalatt 3 energiaitalt ittam és 2 cappuccino-t.Ennek lehet köze ahhoz hogy most fáj a szívem?Vagy a kialvatlanságnak? Nem igazán szoktam energiaitalt inni és a szívem sem szokott fájni.Nem tudom hogy össze függ-e a dolog ezzel a vetélkedővel vagy valami komolyabb problémám lehet.A vetélkedő óta 15 órát aludtam.De még most is fáj.
2011. ápr. 18. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A te problémádra nem tudom a választ, csak tippelek. Nálam az a probléma, hogy mindig az oldalamon fekszem alvás közben, és nyomom a szívemet! Sajnos másnap érzem ennek kellemetlen, és egészségtelen hatását. Nem lehet, hogy nálad is hasonló a gond? Azt írod, hogy te is oldaladon alszol.
2011. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a kialvatlanság miatt. De azért nem ártana egy orvos szerintem. Ha másért nem, hogy megnyugtasson. Talán valami gyenge nyugtatóval ki lehet aludni, ha nem súlyos. Energiaitalt meg ne igyál, se kávét. Nem ér annyit egy rohadt vetélkedő sem...
2011. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leterhelted a szervezeted, nincs ehhez a fajta "éjszakázáshoz" hozzászokva. Pihenj amennyit lehet, próbáld meg bepótolni az elveszett időt, azaz amit ébren voltál ahelyett, mikor aludni szoktál.


Túl sok lehetett a dopping (kávé + nrg ital), amit még mindig érez a szervezeted. Legközelebb kevesebbet igyál belőlük és hagyj több időt az elfogyasztásuk között..

2011. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!