Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Át szeretnék térni a muszlim...

Át szeretnék térni a muszlim vallásra. Teljes körülmetélés kell. ilyen korban még szabad? 16/f

Figyelt kérdés

Nah tehát ahogy írtam át akarok térni a muszlim vallásra ezért ugye tkm kell

16 évesen nem vagyok már ehhez nagyon öreg? és ugye semi hátrányom nem lesz belőle?1 hónap és minden rendben lesz igaz?


2010. dec. 24. 21:05
1 2
 11/15 evik válasza:
nekem a barátom és körül van, én semmilyen hátrányát nem tapasztaltam eddig..
2011. dec. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Aha, hát a barátod az ÖTBŐL NÉGY közé tartozik, aki elégedett, én meg az ötből egy vagyok.... én nem vagyok elégedett és mivel ronda és használhatatlan, igen durván rombolja az életminőségemet
2012. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%
10000-ből az egy vagy. Selejtezd magadat, szabaditsd meg az emberiséget a selejttől !
2012. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Emianya válasza:
100%
ennyi degeneralt idi**at meg eletemben nem lattam mint itt!a körülmeteles nem barbar törzsi szokas,hanem higenias mütet!es azert ered nagyon nagyon regröl,mert akkoriban meg nem volt antibiotikum,korhaz,stb.es rengeteg ember halt bele,a bekövesedesbe!a muszlim vallasrol pedig annyit,hogy aki ismer igazi muszlimot,az mind at akar terni erre a vallasra.es nem azzal jar,hogy kendöt hordanak a nök!egyaltalan minek okoskodik,akinek halvany fogalma sincs semmiröl?a ferjem metelt,a fiam metelt,egyiknek sincs semmi baja vele!a fiam azt mondta,hogy elete vegeig halas lesz nekem,mert mar csecsemö koraban megcsinaltattam a mütetet!
2013. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik haverom vett el egy muszlim lányt és az apósa ragaszkodott a körülmetéléshez, amikor jelképesen áttért és direktben rákérdezett, hogy megvan-e a fitymája. Nem akartuk elhinni, hogy bevállalja még ezt is érte, de nem lehetett lebeszélni Később mindenki láthatta egy focimeccs után az eredményt az öltözőben. Azóta van két fiúk és mindkettő körül lett metélve, mivel neki is bejött. Az egyik fiát láttam is pelenka nélkül totyogni a strandon.
2021. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!