Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Át szeretnék térni a muszlim...

Át szeretnék térni a muszlim vallásra. Teljes körülmetélés kell. ilyen korban még szabad? 16/f

Figyelt kérdés

Nah tehát ahogy írtam át akarok térni a muszlim vallásra ezért ugye tkm kell

16 évesen nem vagyok már ehhez nagyon öreg? és ugye semi hátrányom nem lesz belőle?1 hónap és minden rendben lesz igaz?


2010. dec. 24. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Bármikor körül lehet metélni nem ezen múlik, de azért megkérdezhetem miért pont muszlim?
2010. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
áh, már öreg vagy hozzá. 16 és a halál között már tartós tejes se vegyél!
2010. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát...


majd ha "felnövök" akkor ki szeretnék menni és hogy ott elfogadjanak az emberek meg nem tudom miért de ugy érzem ez áll hozzám a legközelebb

2010. dec. 24. 21:58
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem várj még vele 1 évet! Kamaszkorban az ember könnyen változik, keresi önmagát. Most lehet, hogy úgy érzed, ez a te hited, de később mást fogsz gondolni. Muszlimok sem javasolják így hirtelenjében, csak alapos átgondolás után.

Még valami: a körülmetélés egy dolog, de a hit magva, a hit lényege nem ebben van:)

2010. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
keress rá a neten a körülmetélés hatásaira felnőttkorban! Nem előnyös a későbbi "teljesítményed" szempontjából!
2010. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Figyelmesztetés: ha már egyszer muszlim lettél, akkor életed végig muszlim leszel, nem térhetsz ki, mert akkor bármelyik muszlim megölhet. És muszlimnak születnek a gyerekeid is.
2010. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Az exem 17 évesen csináltatta meg fitymaszűkület miatt, semmi gondot nem okozott neki később.
2010. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
A mostani vallásoddal tisztában vagy egyáltalán? Először tanulmányozd azt át, utána a muszlim vallást, ha mindkettőt alaposan ismered, akkor kezdj csak el gondolkodni a körülmetélésen...
2010. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

csak azt tudom tanácsolni hogy soha semmilyen korulmények kozott se metéltesd korul maga mert 1.nem egészséges2.ha lány vagy meddo lehetsz tole3.hatalmas fájdalommal fog járni ha lány vagy a.....4.meg fogod bánni hidd el

és az hogy át akarsz térni a muszlim vallásra nagyon jo.

javaslom azzal kezd hogy veszel egy koránt,elkezdezs fejkendot hordani,és imádkozol.

2011. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Bocs kérdező, de én körülmetélt vagyok és nagyon sokat szenvedek emiatt, szerintem ne legyél buta és ne csinálj ilyet, ez nem civilizált dolog, hanem egy primitív barbár törzsi megjelölés.


Mellékesen, mutasd már meg nekem, hogy a Koránban hol van az leírva, hogy körülmetélni kell bárkit is??

2011. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!