Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés 19 évesen?

Körülmetélés 19 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

19 éves vagyok,és úgy néz ki körül fognak metelni.

Fitymatultengesem van,ami azt takarja hogy merev állapotban nem tudom hatra húzni.

Volt egy fék mutetem 1 hete,a doki azt mondta jól áll a gyógyulás és meg meglátjuk hogy lesz e meteles,mert lehet ez megoldja a gondot.

Ha lesz,mire szakítsak?



ma 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, nem veled szeretnék bunkó lenni, de ezernyi kérdés van már pontosan erre vonatkozóan.

Továbbá orvosnál is jártál már, tehát neki is célzottan fel tudtad volna, illetve majd fel fogod tudni tenni a kérdéseid.

ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,lattam a kérdéseket,de a legtöbb 2014-5 környéki,ami azért nem most volt.

Tapasztalatra lennék kiváncsi,kinek milyen volt az első hét, a gyógyulás.

ma 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 16 évesen volt, most vagyok 19. Készítsd be fájdalomcsillapítót, mert kelleni fog. 😅
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted mi változott az emberi gyógyulást tekintve 2014 óta? 😃


Egyébként mivel hetente kérdés, így nem, nem csak 10 éves kérdések vannak.

ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A titymatúltengés és a fitymaszűkület két teljesen különböző dolog. Persze akinek fitymatúltengése van, annak is lehet szűkülete, de ez a fitymafék rövidségével együtt ritkán fordul elő.

Szóval valami bűzlik a kérdéseddel.

ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!