Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a barátom farkán?

Mi lehet a barátom farkán?

Figyelt kérdés
Megmutatta a farkát amikor állt es a farka alsó részén (ami a föld fele néz) a makk alatt közvetlenül van egy nagyobb piros dudor, nem pattanás mert olyan dombszerű. Elég nagy szinte mint egy fél dió, csak laposabb.
tegnap 00:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ezt en is tudom h menni kell orvoshoz de nem tudom ölbe elvinni, ő kell akarja
tegnap 07:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Ilyessz rá, én mondjuk be lennék szarva
tegnap 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Mond neki hogy addig hozzá nem érsz amig nem megy dokihoz. Simán lehet valami fertözö is. Sok nemibetegség van ami szemölcs formájában jelenik meg. Talán ezzel tudsz rá hatni.
tegnap 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem szemölcs hanem bőr alatti dudor
tegnap 09:07
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem az, de a lényeg, hogy menjen dokihoz. Te max azzal tudod kényszeriteni, hogy ultimátumot adsz neki. Addig nincs szex amig nem megy dokihoz.
tegnap 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
Addig nem is érnék hozzá a helyedben, meg semmilyen szex, amíg nem megy orvoshoz.
tegnap 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Talan azzal elobb megy orvoshoz, ha megmondod, reszedrol nincs szex, es ha igy marad, talan meg sajat maganak se lesz.
tegnap 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!