Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy férfi a teste nem...

Ha egy férfi a teste nem termel tesztoszteront de pótolják akkor lehet gyereke?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek azt mondta egy srác, hogy a teste nem termel tesztoszteront és nem lehet gyereke, de félek, hogy csak arra akarta rávenni, hogy ne használjanak óvszert.

tegnap 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A tesztoszteron hiánynak szembetűnő jelei vannak, mint a magas hang, szőrtelen test, erekció problémák, stb. Olvassatok utána.


Ám, ha pótolva van valahogy, akkor meg a felvetést nem értem, mert ezesetben mégis megjelennek a ffias vonások, és hopp, már lehet is gyereke. A barátnődet figyelmeztesd, hogy ne legyen ennyire hülye szegény.

ma 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most az jutott eszembe, hogy ha tesztoszteron hiánya van, vagy nem is termel a szervezete akkor az mitől lehet. Ha gyerek korban fennált mér ez a problémája akkor nem is volt normális serdülő kora szóval szexre nem igen tudná használni a szerszámot mert olyan volna neki mint egy kis gyereknek. Szóval ha tényleg baja van akkor az max felnött korban kialakult dolog. Létezik olyan hogy nem lehet valakinek gyereke, nem egy ilyen eset lltezik sajnos. De nekem is elég gyanús hogy nincs neki baja csak bekamuzta.
ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem állok annyira közel a csajszihoz, ezt is közvetetten tudom (illetve az egyik barátomnak írta messengeren és megmutatta az üzeneteket) szóval nem tudom pontosan mi baja a csávónak ha van neki.

Köszi a válaszokat, szólunk neki, hogy vigyázzon

ma 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!