Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy férfi a teste nem...

Ha egy férfi a teste nem termel tesztoszteront de pótolják akkor lehet gyereke?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek azt mondta egy srác, hogy a teste nem termel tesztoszteront és nem lehet gyereke, de félek, hogy csak arra akarta rávenni, hogy ne használjanak óvszert.

tegnap 22:52
1 2
 1/13 AtteeK ***** válasza:
67%
Ha a heréi megvannak, akkor simán lehet gyereke.
tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi
tegnap 23:07
 3/13 A kérdező kommentje:
Marmint a valaszt, csak az lemaradt xd
tegnap 23:07
 4/13 Typical Textrovert ***** válasza:
100%
Ha alacsony a tesztoszteron szintje az az erekcióján is meglátszik, úgyhogy nem túl "szexi" (reális) beetető szöveg. Ráadásul az óvszer nem csak a nem kívánt terhességtől véd, hanem a nemi betegségektől is.
tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Különös "ismerőseid" vannak, Kérdező...
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 AtteeK ***** válasza:
100%
Bár ha a srác "teste nem termel tesztoszteront" és nem is pótolják azt, akkor valóban nem nagyon lehet gyereke, de akkor nemi élete se nagyon.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4 Nagyon naiv a lány, szerintem ennyire naiv ember nincs mégegy a földön. Én azt feltételezem, hogy a srác is észrevette ezt, nem szereti a gumit ezért mondta, aztán ha becsúszik valami akkor majd azt eteti be vele, hogy csoda történt. El is hinné.


#5 Gondolom most Sherlocknak hiszed magad amiért “rájöttél”, hogy én vagyok az ismerősöm, de sajnos össze kell törjem a pici szíved, az, hogy én is lány vagyok valóban közös bennem és az ominózus ismerősben, de vele ellentétben én saját kapura rúgok :D

Az ismerősöm valóban ismerős akit ugyan nem igazán kedvelek, azt azért mégse akarom, hogy egy ilyennel beetessék.


#6 De pótolja. Hogy pontosan hogyan azt nem tudom, de pótolva van. Szexuális élete is van, valahogy ágyba vitte a csajszit és ha jól tudom a héten is átmegy hozzá.

ma 01:15
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!


Azért bátorkodtam feltételezni, hogy a kérdésben szereplő lány és a kérdés feltevője egy, és ugyanaz a személy, mert annál, akit egy ilyen erőltetett mesével le lehet a védekezésről beszélni az sem sokkal pallérozottabb, akinek erről külön kérdést kell kiírni, hogy igaz lehet-e.


S bár "Sherlocknak" tituláltál, - megköszönve az információt - jelzem, hogy a szexuális identitásodra nem voltam kíváncsi. Ennek (nyilvános, felesleges) megosztása ugyanis nem vonja kétségbe a fentebbi álláspontomat, inkább alátámasztja azt.

ma 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Herebiopsziával csak lehet már kinyerni pár használható ivarsejtet.
ma 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8

“az sem sokkal pallérozottabb, akinek erről külön kérdést kell kiírni, hogy igaz lehet-e.”

Bocsáss meg, hogy nőként nem értek a férfi testhez. Minket anno kiküldtek a fiúk felvilágosító órájáról, magamtól meg nem kérdezősködtem, hiszen nem érdekelt, ezért nem tudom.


“ S bár "Sherlocknak" tituláltál”

Ha jobban megnézed amit írtam akkor észreveszed, hogy nem tituláltalak Sherlock-nak, éppen ellenkezőleg :D


“Ennek (nyilvános, felesleges) megosztása”

A feltételezésed megosztása pont annyira felesleges volt, mint a szexualitásomé, szóval szerintem kvittek vagyunk :D

ma 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!