Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A rivotril tabletta rendszeres...

A rivotril tabletta rendszeres szedése okozhat merevedési zavarokat?Francia közben kemény a péniszem,aktus közben viszont hamar felpuhul.5 darab 2mg-os tabletta után szoktam fizetős barátnőhöz menni de egy óra elteltével sem tudok elélvezni.

Figyelt kérdés
Otthon amikor nem szedem a tablettát naponta 4×is ki tudom verni,akár 5 perc alatt is,és olyan kemény mindvégig a farkam mint a seprűnyél.Ma kértem időpontot az urológiára,de 3 hónap múlva kaptam időpontot.
ma 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mint minden nyugtató, lehet hatással a merevedésre, de egyébként a betegtájékoztatót el tudod olvasni gondolom, illetve interneten is rá lehet keresni a gyógyszerre, de tessék:


[link]


Viszont nem gyógyszerezni kellene magad, hanem megpróbálni megoldani a problémát, ami a szorongást okozza.

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erős szociális fóbiát állapított meg nálam az orvosom,és eddig csak a rivotril segített.Elolvastam a betegtájékoztatót,és az interneten is rákerestem,de reméltem hogy van valamilyen tabletta ami korrigálni tudja ezt.Hogy nyugodt maradjak,de legyen a szexhez elég kemény péniszem,és orgazmus képes legyek.
ma 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat rivotril után menni prostihoz olyan mint gyomorszűkítő műtét után lakomára!

Persze hogy késlelteti a reakciót és merevedési zavart okoz!

Plusz hogy vered is csomót, minek így a prosti kidobott pénz

ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!