Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meghúzhattam volna a hátamat?...

Meghúzhattam volna a hátamat? Vagy mi lehet ez az iszonyatos fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3-4 napja iszonyatosan fáj a hátam jobb oldalon felül. Amikor hátra akarom nyújtani a jobb kezem, vagy a vállam nem is tudom annyira fáj. Ha csak fekszem simán, akkor nem fáj, csak is akkor ha a jobb kezemmel vagy vállammal csinálok valamit. Szerintetek izomhúzódás lehet? Éjszaka 3x keltem fel rá, már nagyon nehezen tolerálom.

19 éves vagyok.


tegnap 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Izomgürcs, becsípődés, húzódás is lehet. Az előzményben van fizikai megterhelés?
tegnap 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meghúzhattad, begyulladt ez izom, becsípődött egy ideg stb. Ezt sajnos nem tudjuk megmondani, ehhez orvos kellene, hogy pontosabb diagnózist kapj.


Amit tudsz tenni, hogy

1. Veszel be fájdalomcsillapítót. Appranax az ilyen típusú fájdalmakra kifejezetten jó.

2. Kenheted krémmel. Ez lehet gyógynövényes, de lehet gyulladáscsökkentőt tartalmazó is pl Flector, voltaren stb.

3. Megkérsz valakit, hogy masszírozza meg kicsit, hátha lazul az izom vagy elmész masszázsra.

4. Elmész dokihoz ha pár napon belül nem javul és aludni sem bírsz tőle.

tegnap 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1/1 Igen, mert még suliba járok és nagyon megterheltem azzal, hogy megkaptuk most kb. egy hete a rengeteg könyvet. Más nem történt, én erre tudnék gondolni.
tegnap 13:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!