Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sorozáson kérnéd, hogy az...

Sorozáson kérnéd, hogy az orvosi vizsgálaton egyedül vizsgáljanak?

Figyelt kérdés
orvosi, sorozás, vizsgálat

szept. 12. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Az miért lenne jó?
szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Ezt már most felejtsed el.
szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Én kértem, erre rám ordítottak, hogy kuss és visszalöktek a sorba. Bár akkor még kötelező volt a szolgálat.
szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Majd külön fürdő kabinod is lesz.
szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

AZért milyen érdekesek vagytok ti, ipikus átlagos GYK userek. Ha az iskolában vagy az üzemorvosnál le kell venni egy melltartót, vagy a srácok golyszliját ellenőrizni akarják, akkor micsoda perverz állat az iskolaorvos, fel kell jelenteni, nem vetkőzni csoportosan és fúj piha. Ha sorozásról beszélünk, ami korban kicsit van odébb, mint az iskolaorvos, az üzemorvosnál meg hát ugye bármilyen korcsoport lehet, akkor meg a nem együtt vetkőztzetésre jöttök itt a gúnyolódó különkabinnal, "most felejtsd el"-lel, "miért lenne jó"-val?


Ha valahol azt írtam be, ilyen nagyon öntudatos, maias, "jogaimvannak" ifjúnak, hogy ne nyápickodjon, ha az iskolaorvos meg akarja vizsgálni, szarrápontoztak, csak úgy éktelenkedett a kipirosítás. Itt meg ez megy? Csak nekem fura?

szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező nem örülne 1 ilyen vizsgálatnak:-)


[link]

szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én azt kérném hogy legalább egy nagyon jó csaj vizsgáljon :D
szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hadseregben nincs idő az ilyen egyéni igényekre, mert akkor valaki kérhetné, hogy csak páros napokon nézzék meg, a körülmetéltek menjenek balra, a borotválatlanok jobbra stb. Erre nincs idő. Ha be akarnak sorozni, akkor alkalmazkodni kell, mert ez része a fegyelemnek. Utána akkor hogy akarsz átöltözni vagy zuhanyozni, ha össze leszel zárva pár másik legénnyel?
szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De milyen érdekes, hogy ha iskola- vagy üzemorvosról van szó, akkor a 8-as által leírtak egyből emberi jogokat sértenek.
szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ahol voltam ott mindenki nyitott volt, sőt azt is hallottuk, hogy kitől mit kérdeznek. Nem volt ez a szégyenlősködés, főleg azoknál gondoltam, aki metéltek, hogy szégyenlősebbek, hát nem.

Enyémet is láttam, hogy van aki csekkolja, mivel rövid a fitymám és fedetlen a makkom, de a dokin kívül senki nem kérdezett rá, hogy okoz e gondot. Mindenki fegyelmezett volt és nem volt nagy ügy.

szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!