Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után fájdalom a...

Körülmetélés után fájdalom a makkon?

Figyelt kérdés

Igazából már majdnem egy éve volt a műtét, de eddig nem igazán foglalkoztam vele, mostanában kezdett aggasztani, mivel végig abban reménykedtem, hogy majd elmúlik.


Műtét közben derült ki, hogy két ponton (a fék "két oldalán", nem tudom pontosabban kifejteni) van egy komoly letapadás is. Ezt fel kellett vágni, utána gennyes és sebes is volt és hámhiány alakult ki (ez volt a diagnózis). Erre írtak fel antibiotikumot, és be is gyógyult. Viszont ezen a két helyen azóta mintha fájna, amikor hozzáérek. Akárhol máshol érek hozzá, "kellemesen érzékeny", de itt fáj, nem kellemes érzés. Sőt, meg is látszik a két folt, kicsit más színe van ott a makknak.

Ezt lehet valahogy kezelni, meggyógyulhat még? Volt már másnak is ilyen tapasztalata?



aug. 17. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Mivel ott frissebb a szövet így normális, hogy érzékenyebb. Majd idővel ott is vastagodik és megszokja ha hozzáérsz.
aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Hát nem tudom... Szeptemberben lesz 1 éves, ennyi idő alatt már meg kellett volna szoknia, nem?

Illetve mint mondtam, nem olyan fájdalmat érzek, mint a makk többi részén (amit a metéletlenek is éreznek), ez rendesen fáj.

aug. 17. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg rendesen fáj, akkor menj vel eorvoshoz. Majd ő megmondja, hogy mit lehet vele tenni.

1 év amúgy nem sok idő. Nekem bő másfél éve volt a műtét, még mindig azt veszem észre, hogy szép lassan, de változik a terület. Azt mondják, akár 4-6 év is lehet, mire minden szempontból beáll a végleges állapot.

aug. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!