Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt már fitymafék...

Kinek volt már fitymafék műtéte magán praxisban ,illetve milyen volt az egész beavatkozás sajnos most elég kicsi illetve kb 130kg vagyok ilyenkor eltudják végezni a műtétet ha szükséges ilyenről sehol se találtam információt pedig szükséges lenne?

Figyelt kérdés
Tapasztalatot szívesen fogadok mert aktuális lenne
aug. 16. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A súlyod és a fitymafék között műtét szempontjából semmilyen összefüggés nincs.


Magánban sem csinálnak semmivel sem többet, mint az állami ellátásban, csak legombolnak pénzt rólad.

aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell magánba menni.
aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A testsúlyod semmit sem befolyásol.

A magán vs. állami kérdést itt szerintem fölösleges feszegetni. Mindenki válasszos olyan helyet, amit szeretne és amit tud. Nekem körülmetélésem volt bő másfél éve. Körzeti urológus az urológiai klinikára utalt be. Elmentem megnézni a helyet, mert voltak prekoncepcióim vel ekapcsolatban. Hát inkább sarkon fordultam és elmentem a Medicoverbe.

Ugyanolyan orvosok dolgoznak itt is meg ott is, nem velük van a fő probléma (pár kivétellel). Hanem a rendelkezésre álló eszközök, idő, körülmények, a rád fordított idő, ilyesmi. A Medicoverben fél napot voltam. Szép, modern épület, saját szoba, vacsora, kényelmes ágy, az osztályos nővérre összesen három páciens jutott, stb. Míg a Sotén egy ajtóra ragasztott papír köszönt, hogy vigyél magaddal WC papírt és szappant...

aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!