Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után jó egy...

Fitymafék műtét után jó egy évvel elszakadt hevesebb akció kozben annyira nem fájt, de utánna egy ideig érzékeny volt ott, elég hülyén néz de fitymámtól nem látszik:) lehet használni ígyis, de gondolom nem baj ha ezzel nem megyek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Járt már valaki így hogy, műtét után szakadt el?


Nekem annyira talán nem is volt indokolt, ha nem érnek hozzá talán még jó lenne:).


aug. 10. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudom hol vannak az orvosok mikor erről tanulnak.A fék teljes egészben hozzá van nőve,nem csak 1 ponton.A teljes leműtéséhez kicsit több idő és varrat kell.A helye nagyon szép sima marad .A fék nem gumiból van,hogy nyúlni tudjon.
aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos csak részben átvágták, mert akkor nem lenne már minek szakadnia. Ha ott fityeg a maradék , akkor az is ciki, de gondolom az orvos elmondta a lehetőségeket.
aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha lankadt állapotban teljesen hátrahúzom a fitymát, akkor makk alsó részén van egy par milis kitüremkedés és utánna jön egy simább varrat szerűség, masfél centis rész kb., nem feszül se fáj, elején érzékeny volt. Arra a kitüremkedésre gondoltam, hogy onnan szakadhatott le a varrás de nem nagyon nézegettem mikor meglett csinálva, csak miután éreztem a kis balesetet.

Ha megfogom fityman keresztül is kitudom tapintani azta pontot.

aug. 12. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!