Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lankadt le már kétszer...

Miért lankadt le már kétszer is "akció" előtt? 15/F (szűz)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, párszor már pettingeltünk, akkor nem volt semmi gond. Egyszer eljutottunk már majdnem a szexig is csak az volt a gond, miközben felhúztam az óvszert, egyszerűen "megadta magát", felállítanom sem sikerült akkor és végül ezért nem jött össze. De kb. 10-15 percre rá úgy voltunk hogy akkor hagyjuk és pettingnél megint normálisan működött. Feltettem egy kérdést kaptam 2 választ is. Az egyik az volt, hogy gyakoroljak otthon óvszerrel, hát gyakoroltam(számilag 2-szer), a másik pedig hogy az óvszerrel lehet gondom, hogy beparáztat, vagy allergia.. Hát igazából egyik sem jött be, mert volt egy második alkalom is amikor majdnem eljutottunk oda és még mielőtt elkezdtem volna felhúzni az óvszert azelőtt lelankadt.. Ha maszturbálok vagy pettingelünk tök normálisan működik, semmi gond nincs. Mit ajánlanátok erre a problémára?
2013. szept. 4. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert a tudatod alatt nagyon izgulsz,hogy sikerüljön,ne hogy beégjél .Csak fizikálisan vagy kész az együttlétre,

de agyilag nem.A sex az agyban játszódik, PÖ**ÖD csak kellék hozzá.Kevés az érzelmi vágyad hozzá.Enélkül megbukik a mutatvány .A nagy akarási,bizonyitási vágy ,

mindent leállít benned.Itt van az,amikor ilyen fiatalok felnőttest akarnak játszani.A sex az érzelemre épül .

Mindennek meg van az ideje,és az el is fog jönni.A sorozatos sikertelenségek a padlóra tesznek .Onnan aztán nagyon nehéz felállni,lehet járni pszichológushoz.

2013. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fajul a világ kicsi vagy még hozzá.

A farkad is jelzett, hogy ez nem a te játékod menny társasozni.15 évesen minekírsz a férfiak egészsége témakörbe?

2013. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!