Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ha "akció" előtt...

Mit tegyek ha "akció" előtt nem bírom az ingereket?

Figyelt kérdés
Multkori alkalommal barátnőmmel együttlétkor (ő már nem szűz, én még igen) csak az előjáték része volt. Az előjáték kissé elhúzódott, és hát mivel ő tapasztaltabb volt ilyen lovagló-jelenet is, meg sorolhatnám.. Szóval két és fél óra előjáték után mikor benyult a gatyámba 2rántás voltam és annyi.. még időben kikaptam a kezét hogy azért inkább ne rá menjen, és ez a dolog ki se derült végül. Mikor kérdezte, hogy miért hagytam abba, csak mondtam hogy nem most érzem az ideális alkalmat.. Megjegyzem nálam voltunk, senki nem volt itthon, és másnap délutánig nem is jöttek volna haza, szóval teljesen ideális lett volna, csak hát ez megtörtént.. Kb fél éve amikor maszturbálok mindíg elhúzom, és legalább 15perc, de volt fél óra is. Volt hogy nem erőltettem hogy elhúzzam és törekedve is 20perc volt.. Félek hogy következő együttlétkor barátnőmmel ugyanez megtörténik, mondanám hogy friss szerelmesek vagyunk 1hónap után, minden oké, csak kb most jutottunk erre a szintre, és félek hogy megint megtörténik és mindíg beégek. Mit tegyek? Ha tudom hogy találkozok vele, verjem ki, és a második ha megint elhúzódna az előjáték, nem történne ilyen? Várom a válaszokat mindazoktól akik hajlandóak voltak elolvasni, és tudnak segíteni.. :) 17/F
2013. jún. 8. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kellően érett vagy kedves kérdező? Ha nem érzed magad érettnek testileg, lelkileg, akkor még nem sajnos jött el az ideje. És itt nem a barátnődről van szó, hanem rólad elsősorban. Ne vedd be azt, amit a többiek mondanak, hogy minél korábban ,,átesel rajta" annál jobb.. Nem a gyorsaság a lényeg, legalább is nem mindenben, de gondolom ezt te is észrevetted már.;)

Ha szerelemről van szó, és remélem nálad arról, akkor megéri várni. ,,Ne rontsd el a gyomrod mindenféle nasival, azelőtt a vacsora előtt, ahol a kedvenc kajádat szolgálják fel."

2013. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is: szerintem jó lenne, ha bevallanád a barátnődnek, hogy a sok izgatása miatt elmentél, mert ettől ő csak (jogosan) büszke lesz és boldog. (mert jó volt neked, amit ő csinált veled).

Most meg tök szomorú, mert csak azt látja, hogy érthetetlen okokból visszautasítottad őt.

Ha sokat maszturbálsz, akkor érdemes lenne ezt a homeopátiás szert elszopogatnod:

STAPHISAGRIA CH9 minden nap egyszer 5 globuluszt elszopogatni, minimum 1-2 hónapon keresztül. és akkor nem csak abban az esetben leszel jó az ágyban, ha nincs ott a barátnőd, hanem akkor is, amikor ott van!

(A szer bevétele előtt és után fél-fél órán át ne egyél-igyál-dohányozz!) és ne tartsd a mobiltelefonod mellett = tartsd be a homeopátiás szabályokat!

Jobbulást!

2013. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Emmácska ezeket a dolgokat megtarthatod magadnak .

Má bocs. 17 éves fiuként,de fiatal férfiként is máshogy érnéd meg ha az lennél,vagy lettél volna ..Nagyon bírom az ilyeneket,akik nem olvasnak kicsit jobban utána ,mi is játszódik le ilyenkor egy fiatal szervezetben .Merem ezeket leírni,mert átéltem ilyeneket én is .A férfiak az utódnemzésre lettek teremtve,fiatalságuk korai időszakában .Ezért a fajfenntartási ösztön mindent meg is tesz azért,hogy nemi izgalom hatásra mennél előbb bekövetkezzen az ondó kilövellése .

2013. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval nem kell aggódjak, csupán annyi hogy egyenlõre nem állok készen?? És akkor ezzel többet nem lesz bajom, vagy ugyanígy megtörténhet? Ez a gond hogy ettõl félek, hogy megint megtörténik.. De akkor ez olyan, hogy "ki fogom nõni", csak még nem most lenne az akciónak az ideje?? Ja és hát ha nem most akkor mikor? Vagy valami tipp, mivel tudnám megoldani, ha magától nem oldódik meg?!
2013. jún. 10. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj az.. :) mikor először lefeküdtem a barátommal, épp csak betette, és annyi is volt. Nagyon elszégyellte magát, gondolom kicsit pánikba is esett, mentegetőzött... Egy szóval úgy érezte, mint az átlag mai fiúk, akik mindenhol azt látják, olvassák, hogy bírni kell az előjáték mellett 40-50 perceket. NEM! :) miután megbeszéltünk mindent, megnyugodott. Engem nem zavart, mert őrülten szerettem, és tök jó érzés volt, hogy így reagál rám. Persze utána a lányokra is kell szánni egy kis időt, hogy neki is jó lehessen, mert egy idő után kicsit lelombozó, ha te kielégülsz, őt meg felizgatva lógva hagyod :D szóval ne aggódj, beszélj vele, és ha megbyugodtál, nem stresszelsz, hogy mit fog szólni, sokkal jobb lesz :) És ha idő előtt elmennél... Hát, ott lesz még a lehetőség, hogy gyakoroljatok :)
2013. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!