Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet rövidebb fitymám,...

Hogyan lehet rövidebb fitymám, és kellemesebb orgazmusom?

Figyelt kérdés

Alapállapotban túlnyúlik a makkon kb. 1cm-t, és mereven is visszamegy rá szinte teljesen. Nagyon zavar, a szexben főleg :(

Az egyik kérdésem: Van-e valami műtét nélküli útja.hogy rövidebb legyen?

A másik: Emiatt lehet annyira érzékeny a makkom, hogy a legtöbb orgazmusomnál fáj,ha valami hozzáér?


2010. okt. 31. 14:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázz, bármilyen orvoshoz mész is, akár egy sima rövid fék vagy egy kis letapadás is elég, hogy azt mondják, "körül kell metélni" ami persze nem igaz soha, de nekik egyszerűbb :(


Én tavaly jártam nagyon rosszul és azóta még egyre rosszabb minden :(

2010. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Természetesen megértem, manapság mindenkinek pokolian nehéz elhelyezkedni, olyan időket élünk sajna, hogy a munkát különösen meg kell becsülni, szal nem csoda, ha kicsit ritkábban jutsz gép elé. Székesfehérváron én is tudok egy urológust, aki jó munkát végez, a visszajelzés szerint, s ő csak akkor metél körül teljesen, ha vki nagyon erősködik. Remélem egyre glunk... ;-)


1x magam is csak úgy kíváncsiságból megcsináltam, hogy a fitymámat hátrahúzva önmagába tűrtem, majd leragasztottam leukoplaszttal, és úgy hagytam. Meg kell hagyni, más volt az érzés... Nem tudom, nálad ez addig mennyiben működne, azt sem, hogy nem-e rövid a féked, mert, ha visszamegy, az le7 akár "csak" a féked miatt is... o.0


Ha nincs SkyPE, MSN is jó, (létrehozni 1ébként nonszensz...,) a címét küldd el >>priviben. Ha van mikrofonos füles, az mindig, mindenkinek és mindenképpen hasznos... ez személyes tapasztalatom. ;-)


Üdv: EE

2010. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%
Én kerülném a privát beszélgetéseket, hiszen itt is arc nélkül vagyok meg név nélkül
2010. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Némi érdekesség, hogy azóta egy másik topikban egy hasonló helyzet van kibontakozóban, mint a tiéd. Azonban ott is szükséges lenne átbeszélni a dolgokat, ahogyan a te esetedben is. Mert inaktív "kérdezz-felelek" játékkal nem le7 célt érni.


Az ajánlatom még mindig áll, ha szeretnéd, hogy segítsek, írj rám bátran. A döntés MINDENBEN a tiéd. Ha majd a hozzáállás is oké lesz, akkor érsz majd csak a célba, a többi (egykori) panaszoshoz hasonlóan. Mindenkinek személyre szabott megoldás kell, ezért nem le7 ezt fórumon jól ill. hatásosan megoldani.


Vagy...


...én is azt mondjam, mint a többiek? Menj orvoshoz hottentottára, azt' "NYISSZ!" Tökmind1 milyen lesz! ??? Én nem ilyen vagyok,... glom ez érzékel7ő. De nem is ez a kérdés, hanem hogy elég elszánt vagy-e, és "bevállalod-e a dolgokat? Igen vagy nem?" (Idézet Csernus dokitól ;-D )


Üdv: EE

2010. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!