Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet rövidebb fitymám,...

Hogyan lehet rövidebb fitymám, és kellemesebb orgazmusom?

Figyelt kérdés

Alapállapotban túlnyúlik a makkon kb. 1cm-t, és mereven is visszamegy rá szinte teljesen. Nagyon zavar, a szexben főleg :(

Az egyik kérdésem: Van-e valami műtét nélküli útja.hogy rövidebb legyen?

A másik: Emiatt lehet annyira érzékeny a makkom, hogy a legtöbb orgazmusomnál fáj,ha valami hozzáér?


2010. okt. 31. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Ezt nem műtéttel csinálják. :) Menj el szépen és körbenyírják normálisra,nem metélnek körbe mint a zsidókat,nyugi. :D kb 10perces az egész és soha nem szenvedsz vele többet.

2.:És igen,lehet.

2010. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez igy tök jól hangzik.

Amúgy urológushoz kell ezzel mennem, vagy háziorvoshoz aki beutal valami sebészetre?

2010. okt. 31. 15:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Hali!


Mielőtt még beleVÁGNÁL ebbe a műtétesdibe, azért még szeretnélek óvatosságra inteni, uis könnyen a csebervől a vederbe es7sz.

Nem minden urológusban le7 sajna manapság megbízni, és még ha csak "korrekciós" beavatkozásra is mennél, könnyen elveszít7ed az egész fitymádat, csak mert az orvosok egy jelentősebbik részének ez így egyszerűbb, és nem szívesen áldoznak pluszidőt sem a fitymával való szöszmötöléssel.


Két választásod van,...

1.) Megszokod, és megpróbálod felfedezni a pozitívabbik oldalát,...

2.) Elmész egy MEGBÍZ6Ó urológushoz (akihez nem kell beutaló), 100%-ig lefixálsz vele MINDENT, ahogyan azt te szeretnéd, és belevágsz egy részleges körülmetélésbe. Ha pedig a doki megpróbál vmire rábeszélni, közlöd vele, hogy "Rendben, meggondolom!" majd udvariasan továbbállsz.


A makkod érzékenységét egyébként okoz6ja az is, hogy túlságosan fedetlen, ill. könnyen befülled, akár begyullad6. Ez nem minden hosszúfitymásnál van így, de többségében előfordul, és sokmindentől függ.


Így látatlanban ennyit tudok mondani, mint a saját véleményemet.

_ Egyébként ha alapállapotban 1 cm, merev állapotban mennyi (hány mm/cm-nyi) a fitymatúltengésed? (a makkod végétől számíott fitymafelesleg hossza)

_ Nem akarok diszkréciót sérteni, de ebben az esetben talán érdemes lenne megosztanod velünk a péniszed tövétől számított hosszát és kerületét a tőnél és a makknál, mert a fityma mérete és jellege erősen függhet magától a pénisztől is.

_ Mondasz még egy életkort?


Üdv: EE

2010. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Basszus, mit nem adnék, ha lehetne akármilyen fitymám... :(
2010. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hi EE


Köszi a hozzászólást.

Merev állapotban 1cm látszik a makkból.

A péniszem hossza 17cm. Kerülete tőnél 13cm makknál szintúgy.

28 vagyok.

2010. nov. 3. 11:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Hali Tesó!


Nincs mit, nagyon szívesen, ha ezzel segít7ek! ;-D

_ Van egyébként szabályozatlan, vagy korai magömlésed is??

_ A makkod csak orgazmuskor fáj? Am. nem??


Na, és most, hogy az előbbiekben tájékoztattalak megoldási le7őségeidről, gkodtál-e már azon, mit szeretnél csinálni? Vagy inkább tanácstalannak érzed magad és beszélgetnél róla?


Üdv: EE

2010. nov. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem is örülj, hogy van fitymád
2010. nov. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szevasz EE!


A korai magömlésem nincs.

Viszont néha érzékeny a makkom szex közben is, ami nagyon rossz tud lenni. :( orgazmuskor pedig halál. elrontja az egészet, és tök lehangoló... :(( Ezért nem is jó ,ha punciba élvezek. Szerinted lehet ezen javítani?


Igen gondolkodtam a részleges metélésen, mert ha a heg alig észrevehetően gyógyulna akkor tetszene a dolog. Tudod jó lenne úgy "ébredni", hogy merevedéskor magától a makk mögé húzódik a fitymám.

Van is egy jó urológus, csak kisit drága, de tuti elmegyek hozzá minél előbb.


Hali!

2010. nov. 8. 11:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Örülök, hogy lega korai magömlésed nincs. Ez ugyanis részben ugyan, de jelentősen függ7 az érzékeny makktól, és/vagy fitymától. Nem szoktad eddig hátrahúzva tartani a fityeszt? Azt viszont, hogy mi miatt ennyire érzékeny a makkod, ahhoz ezt alaposan ki kéne vesézni, és részletesen el kellene mondanod, le kéne írnod hosszan az érzéseidet. Részben emiatt is volt annyira frankó a kanadai szexuálpszichológus Sue Johanson "Szexbeszéd" c. betelefonálós műsora... (eredeti címén: Talk Sex with Sue Johanson), ...ahol mindenki önmaga mond6ta el verbálisan mi a gáz, akár hosszan, akár röviden ecsetelve azt. Mivel azonban én nemvok Sue, és nincs saját műsorom, azonban hasonló célból a SkyPE-ot használom, így ha az neked is fekszik, akár el is mond6nád az érzéseidet verbálisan. Akkor uis tutira könnyen meg tudnánk közösen fejteni ezt a dilemmát.

Egyébként abszolút megértelek, bár szerencsére, nekem ilyen gondom nincs fitymaszempontból. Egy biztos a fitymád túl sokat fedve van, ez közrejátszik a makkérzékenységben. Azonban az RKM-et én is járhatóbb útnak tartom ebben az esetben.



Ami pedig a drága dokit illeti, "megsúghatnád" kire gtál, uis, vannak drága, de jó dokik, akik szívesebben veszik le AZ EGÉSZET (pluszpííz a marokba), a páciens meggyőzésére pedig jól bevált pszichés, esetleg hatásvadász trükkjeik vannak. Néhányukról hozzám is befutott ilyen hír, talán ezértis részben érdemes lenne megfontolnod a meghívásomat a SkyPE-ra. ;-)


De ezt már te döntöd el. A le7őséget természetesen neked IS felkínáltam. Ha élni kívánsz vele, küldd el a SkyPE-címedet >>priviben, és ha van mikrofonos füles, esetleg webcam is, már hallgatlak is élőben -- természetesen csak a szabadidőmben.



Egyébként abszolút megértelek, bár szerencsére, nekem ilyen gondom nincs fitymaszempontból. Egy biztos a makkod túl sokat fedve van, nincs szabadon, nem tudja szokni a külső hatásokat, ez is közrejátszik a makkérzékenységben. Azonban az RKM-et én is járhatóbb útnak tartom ebben az esetben.



Üdv: EE

2010. nov. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia EE!


Válaszoltam volna már, csak a meló...

Szívesen tartanám a fitymám hátrahúzva, de szinte azonnal "visszamegy" a helyére. :(


Az urológus Székesfehérvári, de nem írnám itt ki a nevét.


Ok. Nyugodtan faggass a makkomról, megírok bármit amire kíváncsi vagy akár priviben is. SkyPE-címedem sajna nincs.



Üdv: T

2010. nov. 12. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!