Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért görcsöl be sűrűn a...

Miért görcsöl be sűrűn a vádlim és néha a combom is?

Figyelt kérdés

Miért görcsöl be sűrűn a vádlim és néha a combom is?

szedjek magnéziumot az majd segít?! szedtem, szedem nem segít.

mitől lehetnek ezek a görcsök? mivel tudom megelőző?



34F


júl. 2. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ásványi anyagok és elegendő víz.
júl. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vas enzimek víz hiánya , ezekre friss termések vagy tömeny szerves kivonatok kellenek nem patikai szerek, azok szervetlen hulladékok .
júl. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A magnézium sem mindegy, hogy milyen. Több anyuka ismerősömnek az orvosok magnézium citrát szedését javasolták, mert elvileg az hasznosul a legjobban.


Én Magnosolvot szoktam inni. 2 hétig minden nap, utána csak minden másnap. Ha elfogy, akkor új adaggal veszek, 2 hétig ismét minden nap, majd utána megint csak minden másnap.


Egyébként a görcsöt a vízhiány is okozhatja. Elegendő mennyiségű folyadék, magnézium szedése. Emellett pedig nyújtsd az izmokat. Pár percet vesz igénybe a lábak lenyújtása, de nem lesznek befeszüpve az izmok és így alapból kevésbé hajlamos a görcsre.

júl. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő csak be akar venni valamit.....
júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik magnéziumot szeded? A magnesium lactat tartalmúak nem szívódnak fel rendesen. Ami jó: Magnerot, Magnosolv és a legegyszerűbb, legolcsóbb Magnesium citrici. B6 vitamin nem szükséges hozzá, ha rendszeresen eszel marhahúst, pulykahúst, krumplit, sárgarépát, túrót.
júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!