Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől görcsöl be a vádlim este?

Mitől görcsöl be a vádlim este?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul, hogy éjjel arra ébredek, hogy nagyon erősen begörcsöl valamelyik lábamon a vádlim, de annyira, hogy már nagyon fáj! Ez mitől lehet? Általában csak este, vagy reggel ébredés után van ilyen. Szedek vitamint, szóval nem kéne magnéziumhiánynak lennie.
2009. aug. 8. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Menj el orvoshoz! Lehet kezdődő érszűkület!
2009. aug. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érszükület? Úristen, még csak 22 éves vok. De nem cigizek, nem dohányzok, semmi káros. Csak sportolok rendszeresen.
2009. aug. 8. 07:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet érszükület, csak nem valószinü. KEdves elsö válaszoló, ne csinálj pánikot!

A kérdezönek: sok oka lehet, vitaminhiány (a szabadon akpható készitményekben sokszor nincs annyi hatóanyag, amennyi adott esetben szükséges, meg nem csak magnéziummhiány lehet, lehet egyszerüen pl. (konyha)só hiány is, meg még sok egyéb, pl túl sok/túl kevés vizet iszol, stb. Ezért célszerü elmenni orvoshoz, mert egy vérkép alapján ki tudja deriteni, hogy mi is hiányzik neked.

2009. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megfázás is, ha nyitott ablaknál alszol és lehűl a levegő, míg alszol, illetve izomláz, ha olyan intenzíven sportolsz. Nekem olyankor szokott segíteni egy kis kanál szódabikarbóna vízben feloldva.
2009. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott begorcsolni, kalcium hiany is lehet az ok, legalabbis nekem az okozza. De mindenkepp nezesd meg magad egy dokival! :)
2009. aug. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Három hete csináltattam munkaalkalmassági miatt laborvizsgálatot, akkor nem mondtam az orvosomnak, hogy utalhat-e erre valami (meg kb. akkor kezdődött az egész). Ő csak úgy általánosságban mondta az eredményekre, hogy minden rendben. Lehet, hogy nem látott vmit?

Sok vizet iszom, ez tény, akkor lehet ez is az oka? Erről nem nagyon szeretnék leszokni, mert állítólag egészséges, meg jobban is érzem magam tőle:)

2009. aug. 8. 09:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát inni kell!

Ha jól esik nyugodtan.

Nekem is van, hogy éjjel begörcsöl a lábam, de igazából nem teszek ellene semmit, mert nem mindennapos eset.

Viszont a MAGNE B stresszre, görcsre jóóóóóó.

Próbáld ki.

2009. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Az érszűkület szinte teljesen kizárt.
2009. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha komoly vagy kockázatos probléma lenne, akkor a leletekben benne lenne és a doki mondta volna. Tudom, mert nekem is volt munkaalkalmasságim januárban, és a doki ott mondta, hogy tudok-e arról, hogy van egy kis szívzörejem, nem tudtam, de még nem volt alkalmam megnézetni. A szüleim viszont tudták de sose szóltak róla.
2009. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is vannak ilyen problémáim.Én MagneB6-ot szedek és a görcsök nagyrészét megszünteti a magnézium.
2009. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!