Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miét görcsöl a vádlim?

Miét görcsöl a vádlim?

Figyelt kérdés
magne b6 szedek szóval nincs ötletem.a bal vádlim annyira begörcsölt hét elején hogy be is kékülr.
2010. máj. 7. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A vádli görcsre a dugás a leghasznosabb gyógymód...
2010. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
úgy tudom, hogy magnéziumhiány, de ha szedsz vitamint, akkor nem tudom. Valami izomlazító krémet, vagy masszírozást próbálj szerintem. Vagy attól is lehet, hogy meg van erőltetve a lábad.
2010. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Üljünk egy összehajtogatott törölközőn a kád szélére, úgy hogy lábaink befelé legyenek. Zuhanyozzuk végig az alsólábszárat fél percig hideg, majd ugyanennyi ideig kellemesen meleg vízzel. Ezután ismét a hidegzuhany következik. Váltogassuk hét-nyolcszor egymás után, majd durva törölközővel dörgöljük szárazra a bőrt.(hideggel fejezzük be a zuhanyt)


Megelőzésként az is beválik, ha lefekvés előtt teszünk a környéken egy félórás sétát, ez ugyanis jelentősen javítja a vénás keringést, csökkenti a görcskészséget.

2010. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az elsőre nem reagálok a többieknek köszönöm.

tegnap is nagyon begörcsölt és zuhanyoztattam hideg meleg váltakozásával közben masziroztam akkor elmúlt.de ez sem megoldás.kint dolgozgatok a kertben munka után ugy hogy szerintem meg van az a séta-mozgás .

2010. máj. 8. 08:35
 5/5 anonim ***** válasza:

A rendes masszázs valószínűleg hatna rá, de magadnak nem tudsz rendes masszázst csinálni. Én se tudnék. Egyébként okozhatja folyadékhiány is, mennyit iszol egy nap?


Gyógymasszőr

2010. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!