Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért görcsöl (zsibbad) a...

Miért görcsöl (zsibbad) a vádlim? +v. Hogy másabb a közérzetem is.

Figyelt kérdés
Zsibbad/görcsöl a vádlim. Mostanában többször előfordul, régebben értettem mert 95kg voltam 175cm-hez 17évesen. Most 18éves vagyok, 179cm és 71kg mert fogyókúráztam nem volt ugy jó. De most enm tudom mitől van különösen nem volt mostanság kitéve bármilyen olyan dolognak (tesi, sok mozgás,erőltetés) amitől zsibbadna. Elég kellemetlen dolog mitől lehet? +amióta lefogytam sokkal fázósabb lettem majdnem mindig fázok:( Tanácsok,ötletek?köszi
2009. nov. 15. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem magyarázat a kövérség sem. Valaminek a hiányára utalhat a lábikragörcs, amube esetleg a diétával besegítettél. Arra gondolni sem merek, hogy valami érprobléma húzódik meg a háttérben. Feltétlenül menj orvoshoz.
2009. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál magnézium pezsgőtablettát,vagy szedj magnéziumot,ez tipikusan magnéziumhiány!!!
2009. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

magnézium hiány!

ha görcsöl, akkor meg rá kell állni, hiába fáj, nekem is volt ilyen:(

2010. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!