Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alkohol urológiai vizsgálat...

Alkohol urológiai vizsgálat előtt?

Figyelt kérdés

Holnap hivatalos vagyok egy tejfakasztó összejövetelre, holnapután pedig urológushoz van időpontom.

Az volna a kérdésem, hogy mennyiben befolyásolja a vizsgálat eredményét egy előző esti elhajlás?

(Aki amiatt ragadna billentyűzetet, hogy tanácsot adjon, hogy csak mértékkel, illetve tegyem tiszteletem egy koccintás erejéig, annak én is adnék egy tanácsot: olvasd el újra a kérdést!

Köszi!)



jún. 23. 20:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

:D

Direkt kiírtam, hogy nem várok tanácsot, persze ehhez tudni kellene értelmezni egy szöveget, nem csak 2 szót belőle.

Ne haragudj, de nem magyarázkodom.

További jó "szórakozást"! :D

jún. 24. 09:02
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Azért alkoholistának nem nevezném, mert nem ismerjük az alkoholfogyasztási szokásait a kérdezőnek.


Én inkább azt mondanám, hogy a felelősségtudattal van a gond.


A nagy gondok persze kimutathatóak egy a vizsgálat időpontjában talajrészegnél is, viszont mindennek van egy előszobája, és lehet elfedi azt. Mindenkinek a saját élete.


Csak azt nem értem, hogy valójában miért alakult meg ez a kérdés? Kérdező, tények le lettek írva, hogy apró részletekre is hatással lehet az alkohol. Neked teljesen mindegy milyen stílusban lett írva, te ragaszkodsz a piáláshoz előtte. Mire fel a kérdés?

jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért neveztem alkoholistának, mert nem bírja ki azt az egy napot sem alkohol nélkül, pedig adott esetben a vizsgálat eredménye teljesen értékelhetetlen vagy nem helytálló lesz.
jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Leírtuk neki többen is, hogy befolyásolhatja az eredményt. Ha nem hallgat ránk, az az ő dolga. Felelősségtudata 0, de ez nem a mi, hanem az ő szánni való gondja
jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Üdvözlet a tejfakasztóról!

Ha valaha olvassák a gyerekeitek, üzenem nekik, hogy meneküljetek!

Hajrá alkeszek!

jún. 24. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!