Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alkohol urológiai vizsgálat...

Alkohol urológiai vizsgálat előtt?

Figyelt kérdés

Holnap hivatalos vagyok egy tejfakasztó összejövetelre, holnapután pedig urológushoz van időpontom.

Az volna a kérdésem, hogy mennyiben befolyásolja a vizsgálat eredményét egy előző esti elhajlás?

(Aki amiatt ragadna billentyűzetet, hogy tanácsot adjon, hogy csak mértékkel, illetve tegyem tiszteletem egy koccintás erejéig, annak én is adnék egy tanácsot: olvasd el újra a kérdést!

Köszi!)



jún. 23. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mihez kell a vizsgálat ? Ha egy általános kivizsgálás akkor csak a vizeletmintánál releváns, de nem befolyásol semmit. De ha netalántán munkahely rendelte el, akkor emiatt óvatosan a vizeletben 12-36 órán át az alkohol kimutatható.
jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan ennyire nehéz legalább orvosi vizsgálatok előtt megálljt parancsolni a belső ősembernek?
jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az alkohol több mindent megváltoztathat az eredményeken, a helyedben csak mértékkel innék.
jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit néznek... A dehidratáltság az egész testre hatással van, a vesékre és azt körülvevő erekre is például. ha kér ott helyben vizeletminta adást, akkor annak az eredményét is befolyásolhatja. Szóval nem a legbölcsebb dolog előtte berúgni.


A javaslatom, hogy vagy ki tudsz egyezni 1 korsó sörrel, vagy ha nem, akkor inkább ne menj el a tejfakasztóra. Az orvosi vizsgálat fontosabb, mint a berúgás.

jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Általános vizsgálat, az, ha alkohol található a vizeletben, nem gond.

2es! Sajnálom, hogy nem hívnak bulikba, kicsit lazíts, hátha lesznek barátaid!

jún. 23. 21:11
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Akkor én úgy gondolom, a komolyabb betegségeket enélkül is kiszűrik. Arra figyelj, hogy az alkohol mellett fogyassz vizet, az a 2,5 liter víz legyen meg a tejfakasztó ellenére is, és utána is a vizsgálat előtt egy 1,5 liter legalább, főleg ebben a melegben.
jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem csak az alkohol szintje számít a vizeletben, hanem az erek táhulata is. Mivel ilyenkor ezt is figyeli az orvos.


Ahogy látom teljesen mindegy mit írunk, te valójában már régen eldöntötted, hogy az alkohol fontosabb, mint egy normális vizsgálat, ami kiszűri ha valami gond van. Jó bulizást!

jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem, valószínűleg óvatos leszek, de részt kell vennem, viszont a vizsgálatot sem szeretném eltolni, mert sokára kapnék új időpontot.
jún. 23. 22:29
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem, hogy le kellene ezért támadni a kérdezőt, remélem itt mindenki tökéletes, aki ba*ogatja. A súlyos rendellenessegeket az alkohol ellenére is ki lehet szűrni, és gondolom, ezért megy.
jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnálom, hogy nem hívnak bulikba, kicsit lazíts, hátha lesznek barátaid!"


Tévedsz, engem is hívnak bulikba, vannak barátaim, de nem abból áll a lazítás számunkra, hogy részegre isszuk magunkat, ez nem szórakozás.

Emellett ha neked gond egy vizsgálat elött EGY napot kibírni alkohol nélkül, akkor az már komoly alkoholizmus!

jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!