Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez így normális?

Ez így normális?

Figyelt kérdés

Normális ha általában a jobb herém lentebb helyezkedik el, és csúnyán mondva jobban előtérbe van mint a bal, ami álló helyzetben inkább hátrébb helyezkedik el, és kicsit kisebb is?

Sose figyeltem így nem tudom ez rendben van-e, csak elég hipochonder vagyok és valahogy így levizsgáltam és most elbizonytalanodtam



jún. 12. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Senkinek se tökéletesen egyforma és általában az egyik kicsit feljebb van a másikhoz képest.
jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de nekem az egyik előrébb is van lógó állapotban mint a bal.

Ezt csak azért mondom, mert nyilalt az ágyékomból oda a fájdalom kissé, raparáztam nagyon, naponta 10x átvizsgáltam, és nem éreztem semmi dudort vagy ilyesmit hálistennek rajta, de attól még a hipochondriám miatt nagyon félek, lehet alaptalanul, akkor is

jún. 13. 00:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Először azt hittem hogy a herém fáj, de mivel ha lenyújtottam a lábaim akkor mindig jó érzés volt annak az enyhe fájdalomnak így az nem valószínű
jún. 13. 00:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. A herék általában nem egy szintben helyezkednek el, illetve nem egyforma méretűek. Ennek ahogy a fel-le mozgásnak szintén a hőháztartásban és a kisebb sérülésveszélyben(nem közvetlenül egymásnak passzírozódnak) van szerepe.


A here érzékeny szerv, máshonnan is sugározhat oda a fájdalom, nem kell elsőre a legrosszabbra gondolni. Fájhat akár a belső combból egy szalag miatt, vagy akár a derékból is lesugározhat oda.

Ha tapintás alapján a heréken nem találsz semmi elváltozást, nem fáj ha hozzáérsz, akkor valószínűleg nem ott keresendő a gond.

jún. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kicsit fájt az elején, de valszeg azért mert nagyon sokszor átvizsgáltam meg így nyomogattam kicsit hogy tényleg nincs e semmi, és szerintem most attól lett érzékenyebb már ha ilyen lehetséges.

jún. 13. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, van akinek egész előre jönnek a heréi, mert a zacskó elhelyezkedése olyan.

A nyomkodástól meg persze, hogy érzékennyé válhat.

jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!