Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata gyulladásra valamily...

Prosztata gyulladásra valamilyen gyógynövényes szer bévált?

Figyelt kérdés
Visszatérő entero jön ki, abk abc sorrendbe vegig szedtem te.yésztés szerint ahogy érzékny volt baci ráde nem.javul. alternativ gyogymodba.gonsolkozok.valami 5let?
máj. 20. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

A javaslatom, hogy fuss neki mégegyszer, és írd le magyarul.


A másik, hogy sürgősen fordulj orvoshoz a panaszaiddal, mielőtt visszafordíthatatlan nem lesz a betegséged.

máj. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyógynövény? Felesleges. Gyógyszer kell.
máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én a gyógynövényeket kiegészítőként használnám, és gyógyszert szednék.


Ez sajnos ha már visszatérő, akkor azt jelenti, hogy valószínűleg nem sikerült antibiotikummal teljesen kiírtani a fertőzést okozó baktériumokat és csak tünetmentes voltál. Így ebben az esetben antibiotikumot szednék, hátha sikerül teljesen kiírtani


Gyógynövény lehet a kamilla tea, gyömbér de felfazásra kifejezetten ajánlott a vörös áfonya.

máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Érthetőbben is írd már le légyszi, így csak úgy tudunk válaszolni, fele érthetetlen. Amit ebből nem értek, hogy milyen tenyésztés volt? Vizelet, sperma, prosztata váladék? Ha meg ezek voltak, akkor nyilván a dokihoz vissza kell menni és ad rá antibiotikumot. Enterococcusból is melyik? Ha a faecalis, akkor számít a csíraszám is, de ez simán az ember bőrén is ott lehet pl. egy nagywécézés után. A mintavételnél jól meg kell mosni az intim területeket. Vannak normál bőrflórához tartozó baktériumok is, azokkal semmit sem kell kezdeni, ergo leírhatnád pontosan ez melyik bakt. Az irodalomban szerepel amúgy bizonyos visszatérő baktérium fertőzésekre egy olyan megoldás miszerint, ha az antibiotikum nem hat, akkor probiotikummal kell kezelni.
máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak tegnap fáradt voltam. 3éve küzdök entero bacival. Masszás utáni ondoból tenyésztik ki. Kaptam 2honap levoflaxont , 4het ciproxont, 4het aktill dou, 2het doxit. Ezekre mindig érzékeny volt. Most ott tartok ha 1szem abt beveszek meghalok. Szetment az emésztésem de gyulladás es baci ott van. Közbe volt voltaren kup az tényleg segitett illetve aflamin. Fő probléma hogy nem tud ürülni prosztata van benne pangásos valadék amit ha megmasziroznak kijön , de ab t hiába szedtem visszajön. Alternativ gyógymódokért kérem a segitségeteket. Több ab t tényleg nem birok.
máj. 20. 21:56
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Probiotikum, illetve olyan élelmiszereket kell fogyasztani, amik tartalmazzák, natúr joghurt, stb.
máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm több abt nem szedek most megy pro

Gastró meg kefir legalább az emésztésem jöjjön vissza.

máj. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!