Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükület megszüntetéséné...

Fitymaszükület megszüntetésénék lehetőségei?

Figyelt kérdés

már 3 éve hogy fitymaszűkületem van és egyáltalán nembírom hátrahuzni a bőrt kedden megyek orvoshoz de mégis sokat gondolkozok azon hogy hogy lehet megoldani ezt a problémát. Csak körülmetéléssel vagy van rá olyan megoldás is hogy megmarad a fitymám de utánna nelehessen már fitymaszűkületem? elsősorban azok válaszát várnám akiknek volt hasonló és hogy oldották meg neki 16/F


Köszi az értelmes válaszokat


2010. okt. 14. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó tök igazad van,ha van más megoldás,akkor nem szabadna ezt tenni az emberrel,mert ebben az esetben én is a megcsonkítás szót használnám.Sok sikert a visszanyújtáshoz előre is.Sajnos én is hallottam ronda következményekről.


De kedves kérdező mi a helyzet azóta veled,hisz azt írtad kedden kellett menni.

2010. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Jaj gratulálok hozzá,na láttod milyen jó,hogy elmentél végre orvoshoz,jól tetted a magándokit,más már vagdosni akart volna egyből.Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!
2010. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!