Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi időt töltetek a WC-n ülve?

Mennyi időt töltetek a WC-n ülve?

Figyelt kérdés

A kérdés apropója ez a cikk:

[link]


Én meglepőnek találtam a felmérést, mert sosem szoktam a szükségesnél több időt ülni a WC-n, de kíváncsi vagyok, hogy ezzel csak én vagyok-e így vagy tényleg az van, amit a cikk is állít.



2022. szept. 25. 16:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Most mondjam azt, hogy az állag okozta türülgetnivaló feladattól függ? Két papír vagy huszonkettő? Az biztos, hogy egy másodperccel se többet, van jobb dolgom az életben. És igyekszek úgy táplálkozni, hogy ne kelljen másfél órát szorulással küzdeni. Reggel első dolgom: és fél perc alatt kinn is van. Utána türülgetés...
2022. szept. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Én nem értem mit lehet olyan sokat üldögélni a szarszagban. Nálunk pl a WC-ben nincs is radiátor, tehát hosszú időt pucér alféllel eltölteni nem is túl komfortos hidegebb időben.

Nálam a pisilés 2 perc, a kakkantás 2-3, törléssel, kézmosással együtt. Kinyomom és megyek a dolgomra. Nem elmélkedek, üldögélek felette.

2022. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

"Törökországban, Bulgáriában, és azon a környéken elég sokfelé mai napig is csak egy guggolós "lyuk" van csak, wc csésze nuku."


Kár, hogy ez felénk nem divat. Sokkal könnyebb és egészségesebb is gugyulva kitolni, mint üldögélve.

2022. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy meglepo: Olaszorszagban is sok guggulos wc van. Higienikusabb mint az angol valtozat/ elegans ettermekben is elofordul/ en utalom, mert kuzdeni kell a noi ruhakkal/ pl nadrag/. Igyekszem nagyon keves idot tolteni a slozin ulve, mert elosegiti az aranyer kialakulasat. Persze ha csak uldogelsz a deszkan az nem. Az erolkodes az karos, s ha mehszokod eszre se veszed. Nagypapam magyarazta el, aki proktologus. Szoval minel gyorsabban.
2022. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Törléssel együtt 2-3 perc.
2022. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Általában 25-30 perc, mire normálisan kijön minden. Van, hogy megvan 15 perc alatt is de az ritka, illetve van, hogy 40 perc után jön meg igazán az ihlet de szerencsére az is ritka. :D

Mondjuk nálam ez kiskorom óta fennáll, elég nehezen, csak több év alatt sikerült megoldani, hogy nagyjából napi szinten el tudjak menni elintézni a nagy dolgot. Előtte átlagosan heti 1-2x ment, de akkor is sokáig tartott. :D

2022. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!