Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület jelei?

Fitymaszűkület jelei?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretkeztem és másnap azt vettem észre, hogy kisebesedett a fitymám és alig tudom hátrahúzni:S Mit kaphattam el tőle?
2010. szept. 25. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

A fitymaszűkület nem egy betegség, hanem egy testi rendellenesség. Nem lehet elkapni, vagy van valakinek, vagy nincs. Valószínűleg a seb miatt fájdalmas hátrahúznod, azt viszont elkaphattad a barátnődtől...


15/f

2010. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt Te sem gondolhatod komolyan, hogy a fitymaszűkületet kaptál el a barátnődtől! :D


Ha korábban semmi gond nem volt, akkor valamilyen fertőzést kaphattál el (pl. gombás fertőzést), ami miatt begyulladt a makkod és a fitymád, ezért fáj ha hátrahúzod.

2010. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megsérült a fitymaféked, mert hevesek voltatok. Érdemes dokihoz menni, hogy esetleg műtéti úton nem kell-e befejezni a természet eme tréfáját, mert ha utána begyógyul, majd megint megreped, akkor még jobban begyulladhat és besebesedhet.
2010. szept. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem tőle kaptam el..Hülyén tettem fel a kérdést bocs


Berepedezett a fitymám és ahogy gyógyul úgy megy össze:S Elmegyek orvoshoz mit fog vele csinálni?

2010. szept. 26. 08:43
 5/11 anonim ***** válasza:
A fitymaféket elvágja és hátrább varja.Ez egy kis sebészeti beavatkozás.Utána 3 hétig nem szeretkezhettek!
2010. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elmehetsz orvoshoz, de ne csináljanak semmit csak nézzen rá.


Egyébként úgy jártál mint én egyszer hogy a fitymán vagy tucatnyi hosszirányban fél centis, keskeny szakadások voltak és amikor akarod felhúzni fáj, mint a nyű?


Ha igen akkor ha fáj akár nem, naponta 3-4× is vedd elő, engedj rá langyos/meleg vizet félpercig, aztán miközben víz alatt tartod óvatosan húzd fel alapállapotban, majd egy picit merevebben. Párnap után érd el teljes merev állapotig.


Nekem ezzel a technikával, nagyjából 2-3 hét alatt teljesen megszűnt a szűkösség és begyógyult. Egyébként azért akar szűkülni, mert a seb húzódna össze fele. A féked ha rövid átlehet variálni a metélés megfontolandó, azaz ha nem akarod és előtte biztosan nem volt szűkületed, csak ezután erre nyomatékosan hívd fel a figyelmet.

2010. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

A metélés megfontolandó... meg a hülyeségek beírása publikus helyekre, az is megfontolandó...


Nekem teljes körümetélést csináltak és nagyon undorító lett és használhatatlan is :(

Jól gondolja meg mindenki, kinek adja kezébe a péniszét :(

2010. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsesz tényleg kacifántos a vége...

A lényeg ha nemvolt szűkület a "kisebződés" előtt, a metélés bármely formája kerülendő, ha mindenképp metélni kell akkor is kiharcolni a legkevesebb "áldozattal" járó módszert. Dobtam privátot...

2010. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen ez volt a baja. Már kezdenek elmúlni. kenekedtem kenőccsel. Azért köszönöm a segítségeket.
2010. szept. 29. 06:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Bármi van írj!

2010. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!