Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkületem van...

Relatív fitymaszűkületem van sajnos? .

Figyelt kérdés

Relatív fitymaszűkületem van sajnos, merev állapotban a bőrt ugyan hátra tudom húzni, de olyan szorító,kellemetlen érzést okoz, és nem marad a bőr amakk mögött, hanem "vissza csúszik".

Ha valakinek volt már ehhez hasonló problémája, az írja már meg, hogy hogyan oldódott meg?Az orvos milyen beavatkozást végzett?

Amúgy szerintem így is tudnék szexelni, csak a gumi felhelyezése elég rossz lenne....nah lehet h. le is esne aktus közben....

Amúgy még nem voltam nővel, pont ebből az okból.

18/F


2010. szept. 19. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:

kb ilyen volt nekem is. amikor este zuhanyzol, huzogasd jol hatra, meg ha faj is. egy ido utan akkor sokkal konnyebben fog mozogni.

am en se voltam meg novel, de nem ez miatt, hanem nem kerestem.

20f

2010. szept. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Igen, mindenképpen próbáld tágítani. Nekem kicsi koromban az orvosok teljes körülmetélést ajánlottak, anyáméknak és elhitték, hogy jobb lesz és persze akkor és ott jónak tűnt, évekkel később, már most, felnőttkoromban derült csak ki, hogy nem elég, hogy foltos, kiszáradt, undorító kinézetű, hanem mivel csúnyán lett vágva (Heim Pálban) ezért fáj is a bőrhíd, ami a makkra van ráhegedve, szóval, akármi van, a teljes körülmetélést felejtsd el, ha bármelyik orvos ajánlja, akkor azonnal keress másikat!!! Van rá egy pár módszer, ha nem segít az otthoni, fürdés utáni húzogatás

Lehet bemetszeni egy kis részen, hogy lazuljon a bőr, ez nagyon gyakran segít... ha nem megy, még lehet plasztikával is próbálkozni, az nagyon jó, a részleges metélés a végső megoldás, ha nagyon makacs a szűkület. Ezzel is vigyázni kell. Amit eltávolítottak, azt már nem tudod visszaszerezni. Ezt ne felejtsd el. Én most milliókat adnék érte, ha lehetne fitymám, még akár szűk is.


Vigyázz magadra!!

2010. szept. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljes körülmetéléssel csinálták, és nem lett a legszebb, elég kontár munka, ami a bőr összevarrást illeti, de még e mellett is örülök, hogy megcsinálták. Sokkal jobb, egyedül esztétikailag a kontár munka miatt nem az igazi, de ez már a legkevesebb.
2010. szept. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet olyan is a műtét eredménye, hogy nem csak ronda lesz, de fájni is fog, nehezen vagy egyáltalán nem tudod majd használni.

Túl azon, hogy a lányok undorodnak majd a kinézetétől (ahogy pl nekem) de az, hogy még egy boldog percet se tud okozni, az elég gáz

Nagyon vigyázz, kire hallgatsz!

2010. szept. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha hátra tudod húzni, az jó jel!

Fogadd meg az első tanácsát!

2010. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress fel urológust, egy fitymafék műtét lehet megoldja a gondod, az kb. 5 perc, helyi érzéstelenítésben csinálják elektromosan, tehát nem is vérzik, de lásson urológus, ő tud biztosat mondani, egyébként elég gyakori probléma férfiaknál, csak sokan félnek orvoshoz menni, inkább szenvednek....
2010. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, sok doki egyből egy teljes körülmetélést akar csinálni, ha ilyet akar, hagyd ott a francba !!
2010. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom tanácsolni, amit az utolsó, tapasztalat miatt !!!
2010. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!