Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 180 centiméterhez hány kilónak...

180 centiméterhez hány kilónak kellene lennem?

Figyelt kérdés

180 centiméter vagyok és 70 kiló, 23 éves férfi.

Kissé vékonynak érzem magam, kiírtam már egy kérdést erről, hogy kellene-e súlyt felszednem és a többség szerint igen, viszont azt nem írták meg, hogy szerintük hány kilónak kellene lennem, az interneten a különböző oldalak is mást írnak. Orvos szerint sovány vagyok.



2022. jan. 23. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az orvosok általában a BMI-t veszik alapul, ez azonban nem túl pontos. Mert a test összetételét nem nézi. Mint mondjuk izomtömeg, csönttömeg. Így bár a magasságát nem tudom, én azt mondanám bátyád egészséges súlyban van. Egy férfinak egyébként is nagyobb testömegre van szüksége mint akár egy azonos magasságú nőnek.
2022. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
180 centi. De nem izomban, bár nem gyenge erőt nézve.
2022. jan. 28. 22:17
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Na látod! 180 centihez meg pont ideális.
2022. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt tudod csinálni, hogy figyeled bátyád mozgási és étkezési szokásait és próbálod lekövetni. Nyilván számít az is ki mennyi idős az anyagcsere lassulása miatt, de alapvetően ha ugyanolyan magasak vagytok akkor jó alap. Egyél annyit amennyit ő és jó eséllyel hízni fogsz.
2022. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát 100 kg azért nem akarok lenni és inkább minél nagyobb izmosodásra megyek rá úgy döntöttem.
2022. jan. 28. 23:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!