Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez ellen mit lehet tenni?

Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Gimnazista fiú,és mostanában nagyon sokat stresszelek. Részben a sok doga miatt, részben meg nagyon tériszonyos vagyok és egész nap a 3.on vagyok,ami eléggé megvisel. Mostanában szúr vagy fáj sokat a szivem és kicsit megemelkedett a vérnyomásom is(124 körül). Attol félek hogy ez hosszútávon szivinfartusho vezethet vagy agyvérzéshez. Valós a félelmem?

2021. nov. 24. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
124-es vérnyomás egyáltalán nem magas
2021. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy jó kis fekély inkább valószínűbb, mint egy stroke.

A vérnyomással semmi gond nincs, a szívpanaszok meg pszichések.

Próbálj ki valami gyógynövényes dolgot pl. Valeriana relax, ha nem használ akkor pedig érdemes szakemberhez fordulni a szorongással.

2021. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel van egy fóbiád így lehet nem ártana egy normális szakembert keresni. Ez hosszútávon később ha nem küzdöd le, akkor munkavállalás esetén is jelenthet problémát.
2021. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"nagyon tériszonyos vagyok és egész nap a 3.on vagyok," alapján azt hiszem, hogy csak hülyéskedsz. (Vagy egész nap az emeleti ablakokat mosod kivülröl???) Mert zárt helyiségen belül nem tud hatni rád a tériszonyod. Ha mégis, akkor sürgösen keress egy pszichiátert aki meg tud szabaditani ettöl!!!!
2021. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus kell neked!!!
2021. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy magasságfóbia. Nem keverendő az agorafóbiával (magyarul tériszony). Minél hamarabb el kell menned egy jó pszichológushoz, mert sajnos ez a dolog idővel nagyon megkeserítheti az életed.
2021. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ez sokkal rosszabbb mint a tériszony akkor?
2021. nov. 24. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, sokkal jobb. :) Az agorafóbia egyenesen azzal járhat, hogy egyáltalán nem tud valaki otthonról elmenni. De az egy teljesen más, sokkal összetettebb probléma.

És ahogy már írták, tényleg nem lesz semmi gond a szíveddel, ne aggódj. A stressz és a szorongás miatt érzel fizikai problémákat.

Jobbulást!!

2021. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!