Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudnék tenni a soványságom...

Mit tudnék tenni a soványságom ellen?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, ám férfi létemre és a kb. 1,9 magasságom ellenére sajnos csak 66-68 kiló vagyok, ráadásul augusztus végén nekem is sikerült összeszedni egy komolyabb hasi fertőzést, ami révén szintén fogytam valamennyit, azóta többször is volt már hogy 65-öt is mutatott a mérleg, a BMI-m is alig 18 felett van. Alapvetően nem az étvágyammal van a baj, hiszen mindent megeszek, de jelenleg (főként a kötelezettségeim miatt) nem űzök semmilyen aktívabb testmozgást, valamint a szüleim is fiatalabb korukban eléggé vékonyak voltak. Még tavaly novemberben voltam más okból kifolyólag laborvizsgálaton, akkor a leleten nem találtak komolyabb problémát, de ettől függetlenül csak nem valami súlyosabb betegség áll a háttérben.

2021. szept. 24. 12:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Már csak azért is szeretnék ezen változtatni, mert főleg nyaranta amikor ugye vékonyabb ruházatban vagyok csak még jobban kilátszanak a "pálca" testrészeim, meg minden bizonnyal a csajok is jobban értékelik azt, hogyha valaki nem ujjvékony.
2021. szept. 24. 12:19
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Kérj a körzeti orvostól beutalót pajzsmirigyes vérkép-re, a túlműködés okozhat ilyet.
2021. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És milyen tünetei lehetnek még a pajzsmirigy túlműködésnek?
2021. szept. 24. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaja, egy pajzsmirigy vérkép nem ártana.

Én 196 vagyok és 60 körül voltam, kiderült rossz a pajzsmirigyem, elkezdtem szedni gyógyszert és pikk-pakk feljött 20kg.

2021. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

sportolj

amúgy addig örülj még ilyen vékony vagy

2021. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ismerős...
2021. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezeket egyed napi szinten:

Magvak, mogyorovaj, barna tészta/kenyér, turmixok, daralt marha, burrito amibe teszel extraba krumplit/rizst/babot. Emellett oriasi life-hack sulynoveleshez: Edd magad tele a fent felsorolt etelekkel, majd azutan igyal egy feherje turmixot banannal, mogyorovajjal. Kaloriabomba! Eroemelok is igy csinaljak amikor hirtelen akarnak nagy sulyt felszedni.


Probalj ki egy honapot, ha nem tudsz sulyt novelni ezekkel a kajakkal, akkor menj el orvoshoz, de nagy esellyel felesleges.

2021. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Semmi baj nincs ezzel. Én is pont ilyen voltam ennyi idősen. Most meg nagyon örülök neki, hogy ilyen alkatom van. Mindenki csak irigykedik a környezetemben, hogy nyugodtan ehetek bármennyit, nem látszik meg rajtam, miközben nekik mindenre figyelniük kell, ha nem akarnak elhízni. Szóvel ez inkább előny mint hátrány, ezért ne csinálj ügyet belőle.
2021. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sokkal jobb soványnak lenni mint kövérnek
2021. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!