Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni krónikus...

Mit lehet tenni krónikus izzadás ellen?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, 22 éves koromban kezdődött a szüntelen hónalj izzadás hőmérséklettől függetlenül. Elviselhetetlen a szaga, korábban én nem éreztem csak a körülöttem lévők, de ma már engem is borzasztóan zavar, az évek alatt egyre rosszabb lett. Fürdés után már 2 perccel újra érezhető és semmilyen izzadás gátló sem segít, a szagot is úgy fedi el a deo, hogy érezhető magad ez a hagymás, kellemetlen izzadságszag. Nincs protein dús étkezésem, tapkiegeket nem szedek. Az mindegy, hogy van e hónalj szőröm vagy nincs, már mindent próbáltam. Mi a megoldás?
2021. aug. 10. 14:23
 1/4 anonim válasza:
100%
Naturland solutio antisudoricának utánanéztél már? Nekem egyedül az segített.
2021. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmenni háziorvoshoz és laborbeutalót kérni, mert akár komolyabb problémát is jelezhet, mint pl pajzsmirigy gond.


Egyébként antibakteriális bőrbarát törlőkendővel töröld le, és az elpusztítja a szagot okozó baktériumokat

2021. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Most éppen tegnap láttam reklámot, ott is valami erre való dezodort vagy ilyesmit reklámoztak, érdemes lenne kipróbálni, de csak olyat amit gyógyszertárban kifejezetten erre lehet kapni. Ezek a mindenféle rexona meg hasonlók semmit sem érnek. Ha meg ez sem segít, akkor orvoshoz kell menni, de sokszor ennek okát nem tudják, van amikor már olyan extrém, hogy egy ideg átvágásával oldják meg. Olyan tusfürdő és dezodor jó csak, ami bőr PH semleges (azt hiszem kb. 5.5), különben mindig is büdös lesz.
2021. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A dezodor nem szünteti meg az izzadást, azt tudni kell és hiába reklámozzák.

Max a szagokat enyhiti.

De neked valamilyen betegséged van azt kellene kivizsgáltatnod.

2021. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!