Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nagyon durva, normális ez?...

Ez nagyon durva, normális ez? Van másnak is ennyi?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésben láttam ezt a képet: [link] . Tényleg vannak ilyen szőrös emberek? Én még ilyet nem láttam. Hány éves korban kell elkezdenie burjánzania, hogy ilyen legyen? És miért akar valaki ilyen szőrös lenni? A másik kérdés, ahol ezt találtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..
2010. szept. 4. 16:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
[link] ez lemaradt
2010. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
jah, nekem volt agy tanárom, akinek 10cm-es szőrök voltak a kezén, gondolom a mellkasán is hasonló, habár azokkal nem találkoztam szemtől szembe, de az inge alól gyakran 'kibuggyant'. kinek a pap, kinek a papné. mindenesetre szerintem erről ők biztos, hogy nem tehetnek, hanem vmi hormonjukból túl sok van, szerintem 25 éves korukra már tuti kifejlődnek szőrzetileg
2010. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!